Deeskalacja zdrowego rozsądku

Zabić słabych, bezbronnych, ekonomicznie zbędnych. Tu jest Sparta!

Równouprawnienie na testach fizycznych do policji feministki uznają za dyskryminację. Proszę się zastanowić nad sensem tego zdania. Jedynie kilka procent młodych kobiet to osoby sprawniejsze od przeciętnych młodych mężczyzn. I takie powinny być proporcje męsko-damskie w jednostkach liniowych tej służby. Oczekiwanie parytetu obnaża ideologię feministyczną i zagraża nam, ludziom, którzy oczekują od policjantów skutecznej obrony fizycznej przed wszelkiego typu napastnikami.
Ideologia feministyczna, genderowa, maltuzjańska (ludzkość się nie wyżywi) czy mitologia globalnego ocieplenia wywołanego przez działalność człowieka mają zawsze ten sam skutek. Ich zastosowanie sprawia, że jakiś fragment rzeczywistości społecznej czy gospodarczej zaczyna źle funkcjonować. Po przegranej marksizmu światowa lewica postawiła na takie właśnie ideologie. Jesteśmy świadkami kolonizowania świata przez absurdy. Słabomyślne teorie, mające mniej sensu od miejskich mitologii. Ile musi minąć czasu, zanim ktoś to w porywający i przekonujący sposób opisze, tak by znalazły się siły zdolne powstrzymać tę pełzającą rewolucję?

A tu kolejny przykład masek spadających z twarzy ideologów cywilizacji śmierci. „Eutanazja może być potrzebna dla ubogich, których nie stać na dostęp do opieki paliatywnej” – stwierdziła litewska minister zdrowia Rimantė Šalaševičiūtė. Uczciwa, przynajmniej nie udaje, że działa w imię miłosierdzia czy litości. Zabić słabych, bezbronnych, ekonomicznie zbędnych. Tu jest Sparta!
 Bezczelność i poczucie bezkarności ludzi szermujących kategorią „mowy nienawiści” najlepiej pokazuje niedawna wypowiedź Joanny Senyszyn: „Bogdan Chazan powinien się powiesić”. Jak Urban o Popiełuszce na kilka miesięcy przed mordem.

Joanna Kluzik-Rostkowska, minister edukacji, na Twitterze pisze o „chańbie”. Pani minister od równego traktowania tak tłumaczy swoje kompetencje...
[pozostało do przeczytania 44% tekstu]
Dostęp do artykułów: