Sekta Zakręconej Ciżemki

W Holandii rozpoczęły się eutanazje alkoholików, donosi lifenews.com. Dołączyli do chorych psychicznie i osób z depresją. Holenderski Sąd Najwyższy orzekł, że można zabić człowieka, również gdy pacjent nie jest w stanie wyrazić swojej woli. Holenderka mająca Alzheimera poprosiła o eutanazję, ale kiedy do niej doszło, próbowała się bronić. Zabito ją, używając przemocy.

Sylwia Spurek krytykuje Węgry za niewprowadzenie prawa „uzgodnienia płci”. Australijka Carolyn Tate poddała swą 15-letnią córkę sterylizacji poprzez podanie środków powodujących menopauzę, czyniąc z niej transpłciowego „mężczyznę”, czyli bezpłodną do końca życia kobietę – podaje essentialkids.com.au. 

Victor Madrigal-Borloz, ekspert ONZ do spraw promocji LGBT, wzywa rządy państw członkowskich do karania duchownych za wypowiedzi, które nie popierają „praw” lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów, ponieważ niepopieranie jest „podżeganiem do przemocy”. 

UNESCO na 74. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ podało informację, że chce przyspieszenia realizacji depopulacyjnej Agendy 2030 poprzez obowiązkowe lekcje w szkołach wszystkich państw świata z zakresu gender studies i zrównoważonego środowiska – czyli walki ze wzrostem gospodarczym. Agenda 2030 dla zrównoważonego rozwoju obejmuje 17 celów i 169 zadań. Zatwierdzona 25 września 2015 roku, ma na celu osiągnięcie na świecie m.in. powszechnego dostępu do aborcji na życzenie, również dla 15-letnich dzieci. 

Melinda i Bill Gates przeznaczyli w ostatnich latach kilkaset milionów dolarów na budowę nowych klinik aborcyjnych. Teraz chcą powołać globalną organizację, która będzie monitorować nosicieli wirusów, czyli wszystkich ludzi na Ziemi. Gatesowie zaznaczają, że priorytetami dla ich działalności są zdrowie i edukacja, a także walka ze zmianami klimatu i „wzmocnienie” pozycji kobiet. Założyciel Microsoftu jest obecnie zaangażowany w promocję GMO II generacji i technik manipulacji genami (...
[pozostało do przeczytania 50% tekstu]
Dostęp do artykułów: