Łowcy wolności

Młoda kobieta ćwiczy jogę pod okiem guru okultysty. Po trzech miesiącach jest opętana, w jej domu pojawiają się bezcielesne osoby, przesuwają przedmioty

Ukazuje się właśnie moja nowa książka zatytułowana „Łowcy wolności”. Razem ze „Zmanipuluję Cię kochanie” jest najobszerniejszym i najpełniejszym chyba przeglądem różnorodnych form manipulacji obecnych w dzisiejszej kulturze, a związanych najczęściej z ukrywaniem duchowej istoty tych fenomenów. Poświęcam od 20 już prawie lat zagrożeniom duchowym tyle uwagi, ponieważ prowadzą one wielu ludzi ku zniewoleniu. Czasami całkowicie niszcząc życie.
Zawsze chodzi bowiem o człowieka. Spotkałem kilka tysięcy osób zniewolonych przez bioenergoterapię, wiarę w amulety, ćwiczenie jogi czy sztuk walki. Jeśli lektura moich tekstów uratuje choć jednego człowieka, to moje działanie ma sens. Teraz zatem coś na kształt spisu treści „Łowców wolności”. Napisanego historiami zniewolonych.
Młoda dziewczyna dostaje prezent, wizytę u wróżki. Ta mówi jej, że ma talent. Dziewczyna wróży sześć lat. Zły duch opanowuje ją całkowicie, tarocistka zaczyna walczyć o wolność dopiero w momencie, kiedy zło zaatakowało jej dzieci. Młody chłopak zainspirowany przez radiestetę zaczyna bawić się wahadełkiem. Potem odkrywa metody kontroli umysłu, kiedy związana z nimi euforyzacja przestaje działać, przerzuca się na amfetaminę. Uratował się tylko dzięki temu, że zakochała się w nim dziewczyna i rozpoczęła o niego walkę. 
Młoda kobieta ćwiczy jogę pod okiem guru okultysty. Po trzech miesiącach jest opętana, w jej domu pojawiają się bezcielesne osoby, przesuwają przedmioty. Dopiero głębokie nawrócenie i egzorcyzmy wyrwały ją z tego zniewolenia. 19-latka słucha muzyki gotyckiej, wchodzi w subkulturę z nią związaną. Przechodzi rytuał picia krwi, sataniści wykorzystują ją w trakcie satanistycznej mszy. Jej proces wychodzenia ze zniewolenia dopiero się zaczyna. 
Zniewolony bioenergoterapią młody mężczyzna nie może...
[pozostało do przeczytania 44% tekstu]
Dostęp do artykułów: