Cisza przed burzą

Anihilacja jest jedyną hipotezą tłumaczącą wszystkie fakty o zmartwychwstaniu znane z Biblii i wsparte informacjami wyczytanymi z turyńskiego Całunu. Wiem też, jak wielką siłę ma przeżywany głęboko rytuał. Jak może odnowić wewnętrznego człowieka zanurzenie się w liturgię. I nie potrafię wejść w ten święty wymiar. Świat duchowy jest dla mnie dziś niedostępny. Nie przemienia mnie przeżywanie Wielkiego Postu. To boli. Za to świat zewnętrzny istnieje tym bardziej.

Wałęsa: Kaczyński chce zrobić zamach stanu. Palikot: Kaczyński marzy o tym, by go zastrzelił jakiś fanatyk. Profesor Radosław Markowski: Trzeba rozważyć możliwość delegalizacji PiS. Histeria zwolenników status quo sięga granic. Na wiele miesięcy przed wyborami. Czyżby znane były jakieś precyzyjne badania opinii publicznej, mówiące o możliwości samodzielnych rządów PiS po wyborach?

A destrukcja państwa pod „rządami” wyluzowanych trwa. Wojsko Polskie dzięki Komorowskiemu odwojowane zostało przez absolwentów moskiewskich akademii. Ale i tak minister Klich chce po raz kolejny zmniejszyć armię, tym razem o 20 proc. Przypominam sobie z lekcji historii, że Rosja przed rozbiorami narzucała Polsce redukowanie sił zbrojnych poniżej progu zdolności obronnych kraju. Czy my na pewno jesteśmy w NATO?

Gdzieś z oddali dochodzą też informacje o szacownym chasydzkim rabinie Saulu Kassinie, który stał na czele mafii piorącej pieniądze i przemycającej do USA ludzkie organy z Izraela. O hiszpańskich ateistach, planujących na Wielki Czwartek bluźnierczą drogę krzyżową w miejscach masowej rzezi katolików w czasie hiszpańskiej wojny domowej sprzed siedemdziesięciu lat. O skazaniu na wyrok w zawieszeniu Phillipa Raya Greavesa II, autora książki „Przewodnik pedofila po miłościach i uciechach. Kodeks postępowania miłośnika dzieci”. Szum, bełkot, przerażenie.

I w tym wszystkim informacja zadziwiająca. Wirtualna Polska pisze o książce „Zamach w Smoleńsku. Niepublikowane dowody zbrodni”...
[pozostało do przeczytania 54% tekstu]
Dostęp do artykułów: