Polak zębem narwala terrorystę nawala

Nowy Rok, czas błogosławieństw, ale świat skrzeczy. „Rosjanie w kilka godzin wymordowali 25 tysięcy Polaków na warszawskiej Pradze – minęła właśnie zapomniana 223. rocznica”. Rzeź Pragi, dzieci nabijane na bagnety. „Nie chcę Cię takiej, Polsko! Już wolałam Cię pod protektoratem Rosji” – i oni chcą być nazywani polską elitą. „Kiedy polskiej wolności nie będzie można złamać? Tylko wtedy, kiedy Polska będzie wolna wolnością Boga” – odpowiada Ojciec polskiego Kościoła. Każdy, kto atakuje Arcybiskupa Jędraszewskiego, jest byłym kapusiem i/lub wrogiem Polski.

Michał Boni: „Abp Jędraszewski to nie tylko cymbał – to samo ZŁO”. Ks. prof. Skrzypczak: „Abp Jędraszewski ściąga na siebie ciosy, ponieważ jest trafny w diagnozie”. „15 biskupów stanęło w obronie abp Marka Jędraszewskiego!”. Dlaczego tak niewielu?

Noblistka Tokarczuk chce ,,sprywatyzować religię”, katolicyzm bardzo jej przeszkadza. Tak szybko poczuła się zbawczynią świata. „Tam gdzie religia miesza się do życia ludzi, tam rodzi najwięcej bólu i cierpienia”. „Włochy wprowadzają obowiązkowe lekcje o zmianach klimatu. To pierwszy taki przypadek na świecie” – i już macie swoją nową religię. Holland zresztą dopowiedziała, że Polakom chciała stworzyć religię w miejsce katolicyzmu.

„Pawlik Morozow powraca. Donoszące na »babcię – starą ekologiczną świnię« niemieckie dzieci potwierdzają diagnozę abpa Jędraszewskiego”. Za to „kolejne badania naukowe nie potwierdzają antropicznej teorii globalnego ocieplenia”. Piszę o tym od 15 lat. Wkrótce książka o rewolucji śmierci, aborcji i chaosie. Biskup Thomas Paprocki z amerykańskiej diecezji Springfield do polityków: „Wspierasz aborcję? Nie przyjmuj komunii!!!” Tyle.

„Homoideologia w duńskim sporcie. Polak zmuszony do założenia tęczowej opaski”. „Jeśli Duda przegra, rząd PiS upadnie” – już dzielą skórę na niedźwiedziu. „Piccolo rozkręca magię” – za mały macie rynek, gnoje, zabieracie się z reklamą alkoholu za dzieci?...
[pozostało do przeczytania 47% tekstu]
Dostęp do artykułów: