Polacy zawiedli Europę, pora wybrać nowy naród

Jest coraz nudniej, bo władza nie znalazła kolejnego sposobu na podłożenie świni Prawu i Sprawiedliwości, ale wszystko przed nami. Cierpliwości. Pragnę zwrócić uwagę co mniej zorientowanych w politycznym chaosie rodaków, że ataki jakichś pomylonych Holendrów, belgijskich pismaków, idiotów z BBC na Polaków czy amerykańskiej celebrytki żydowskiego pochodzenia, również idiotki, nie są skierowane przeciwko Polsce jako państwu, ale przeciwko polskiemu narodowi, który nie poszedł słuszną drogą politycznej poprawności i zachowuje się nieodpowiedzialnie, wręcz samobójczo. Co to za naród, w którym 96 proc. obywateli przyznaje się do wiary katolickiej, który jest przeciwny małżeństwom homoseksualnym i olewa parady gejów i im podobnych? Co to za naród, który demonstruje w obronie katolickiej telewizji Trwam, zamiast ją skopać i zwyczajnie bojkotować? I domaga się respektowania konstytucyjnej zasady wolności słowa i poglądów. Nie tego elity zachodnie i ich media oczekiwały od zwycięskiej Solidarności.

Trzeci język

Taki naród, w którym Kościół jest jedynym autorytetem, a ze słusznej władzy młode pokolenie robi sobie kpiny, trzeba wychować, a właściwie wytresować. Najlepszą metodą wychowawczą jest język. Trzeci język, na który zwrócił uwagę w jednej ze swoich mądrości eklezjasta Syrach żyjący w II w. przed Chrystusem. Cytuję za Biblią: „Przeklinajcie potwarcę i człowieka o dwoistej mowie, / zgubił bowiem wielu żyjących w zgodzie. / Trzeci język wielu unieszczęśliwił / i skazał ich na tułaczkę od narodu do narodu, / zburzył miasta potężne / i domy możnych obalił (...) Uderzenie rózgi wywołuje siniec, / uderzenie języka łamie kości. / Wielu padło od ostrza miecza, ale nie tylu co od języka”.

Trzeci język, ta dwoistość mowy, łamie dziś ludzkie umysły i doprowadziła do upadku woli i rozumu całych narodów. Łamie kościec moralny pokolenia omamionego szczęśliwym życiem wykoncypowanym przez potomków rewolucji lat 60. Mądrości Syracha...
[pozostało do przeczytania 70% tekstu]
Dostęp do artykułów: