Mega MaBeNa atakuje Polskę

Polskę atakuje horda maszyn narracyjnych. Wspólnie brzmiący głos wszystkich, których interesy w naszym kraju zostały przerwane albo zagrożone. Krzyczą kolonizujący nas Niemcy i ich wspólnicy ze Starej Europy, atakują Żydzi i Izraelici, Rosjanie i środowiska LGBT. Europejska lewica, instytucje unijne, wewnętrzna opozycja i uzależniona od obcych interesów sfera medialna. Czy jest jeszcze na tym globie ktoś, kto nas nie pouczał? Stacja telewizyjna własną inscenizacją dewastuje wizerunek Polski na całym świecie w czasie wielkiego kryzysu międzynarodowego. Dalej ma koncesję. Czy wafelki w swastykę układał nazista czy wynajęty inscenizator amator? Bo jak to było? Naziści ukryli się głęboko w lesie i pozwolili się filmować? Logiczne.

Polski rząd dążący do pełni suwerenności kontra kilkanaście potężnych, globalnych grup interesów. Jak to się skończy? Do tego PiS przegrywa z samym sobą, bo głosząc PO-wskie państwo złodziei, nie wsadza złodziei do więzień. Jeśli sierżant WSI ma 60 milionów majątku, zupełnie nieznany generał od Jaruzelskiego posiada kamienice za 100 milionów, to jakie majątki mają wajchowi? Ci realni beneficjenci III RP. Elżbieta Chojna-Duch mówi o ukradzionych 250 miliardach złotych, to gdzie podziały się te pieniądze? I ile na zwalczanie rządu wydają dziś ci, którym ograniczono bądź przerwano te interesy?

Powrót poprzedniego układu do władzy będzie katastrofą na miarę rozbiorów. Rząd PO-PSL w latach 2007–2015 zlikwidował ponad połowę (418 z 817) posterunków policji; 39 ambasad i konsulatów generalnych; poczty, połączenia kolejowe, dworce. Polskie państwo miało przestać istnieć. A musimy pamiętać, co powiedział Churchill: „Niemców ma się albo pod butem, albo na gardle”. Zjednoczenie Niemiec to błąd założycielski współczesnej Europy. Jednak utrata państwa to tylko mniejszy koszt przejęcia władzy w Polsce przez środowiska kosmopolityczne. W kilka lat zostaną wprowadzone bowiem wszystkie rewolucyjne przepisy obowiązujące...
[pozostało do przeczytania 30% tekstu]
Dostęp do artykułów: