W dniach 6–8 września w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się V Nadzwyczajny Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” – Piotrków Trybunalski 2019.

Miejscem Zjazdu będzie ośrodek Dresso, który zajmuje powierzchnię 50 tys. m2, leży w malowniczym lesie sosnowym u zbiegu rzek Luciąży i Pilicy, w pobliżu Zalewu Sulejowskiego (www.dresso.pl). Spotkamy się w tym roku ponownie w gronie przyjaciół, którym na sercu leży przyszłość Polski. Porozmawiamy o sprawach, na które zabrakło nam czasu na XIV Zjeździe Klubów „Gazety Polskiej” – Spała 2019. Będzie to ważne spotkanie, odbędzie się tuż przed wyborami parlamentarnymi. Ze znamienitymi gośćmi porozmawiamy o tym, jak będziemy mogli pomóc, żeby na długie lata odsunąć od jakichkolwiek decyzji tych, którzy w poprzednich dwóch kadencjach demolowali gospodarkę Polski. Podczas zjazdu będziemy rozmawiać o naszych sukcesach, planach i problemach, z jakimi boryka się nasze klubowe środowisko. Będzie okazja do wymiany doświadczeń, pomysłów, a część czasu poświęcimy sprawom organizacyjnym. Znajdziemy również czas na chwile relaksu, m.in. przy znakomitej muzyce. Wśród uczestników zjazdu znajdą się czołowi dziennikarze „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie”, telewizji Republika i portalu Niezalezna.pl, a także znani politycy i gość honorowy. Podsumują oni ostatnie cztery lata rządów Zjednoczonej Prawicy. Wszystkie informacje w sprawie Zjazdu otrzymają przewodniczący klubów „GP”.

W dniach 20–22 września 2019 roku w Domu Polskiej Misji Katolickiej w La Ferté sous Jouarre pod Paryżem odbędzie się V Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” Europy Zachodniej. Siostry ze Zgromadzenia Świętego Józefa zapewniają, że otoczony wielkim parkiem dom to idealne miejsce na takie spotkania. Można przy okazji zwiedzić dolinę Marny, pobliską Szampanię, Euro Disneyland czy Paryż. Jak zapewnia Andrzej Woda, przewodniczący klubu „GP” w Paryżu i główny organizator zjazdu, przyjadą goście z całego świata. Jak mówi: „Będzie to wyjątkowe spotkanie w przełomowym roku wyborów oraz bardzo istotnych decyzji dotyczących przyszłości naszej Ojczyzny. Jest o czym rozmawiać i nad czym...
[pozostało do przeczytania 67% tekstu]
Dostęp do artykułów: