Gazeta Polska na MSPO

Szanowni Państwo,
Oddajemy dzisiaj w Państwa ręce specjalny dodatek do tygodnika „Gazeta Polska”. Dodatek poświęcony odbywającemu się w dnia 6–9 września 2016 roku w Kielcach XXIV Międzynarodowemu Salonowi Przemysłu Obronnemu.
Trzeba przyznać, że dawno sytuacja międzynarodowa nie była taka poważna. Na szczęście dzięki władzom Polski równie dawno polskiej armii nie przyznano tak dużych środków na unowocześnienie i rozbudowę. To wielka szansa na to, aby nasze siły zbrojne dołączyły wreszcie do najlepiej uzbrojonych armii świata. To nie jest kwestia prestiżu, to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa nas wszystkich – mieszkańców Polski.
W dzisiejszym dodatku polecamy Państwu wywiady z ludźmi odpowiedzialnymi właśnie za bezpieczeństwo naszego kraju. Rozmawiamy z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem o przyszłości, potrzebach i nowym sprzęcie dla polskiej armii. Znajdą tu Państwo również rozmowę z szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego przy prezydencie RP, ministrem Pawłem Solochem, o miejscu Polski w dzisiejszym bardzo niebezpiecznym świecie, o globalnych zagrożeniach dla światowego bezpieczeństwa i o naszych polskich perspektywach na przyszłość.
Ponadto polecamy również lekturę materiałów polskich i zagranicznych firm zbrojeniowych, które coraz mocniej zaznaczają swój udział na naszym coraz bardziej wymagającym rynku.
Zapraszamy do lektury!
Tomasz Sakiewicz


„Patrzę na ukształtowanie polskiej armii z perspektywy jej działania samodzielnego oraz współdziałania z sojusznikami. Ale na pierwszym miejscu musi być zawsze taki kształt i takie plany operacyjne, które bazują na sile własnego wojska”
minister obrony narodowej Antoni Macierewicz


  ROZMOWA \  Z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem rozmawia Igor Szczęsnowicz
Liczę, że targi w Kielcach zaowocują kontraktami
dla polskiej armii

Niektóre produkty polskiego przemysłu zbrojeniowe, które...
[pozostało do przeczytania 95% tekstu]
Dostęp do artykułów: