Boże królestwo jest w nas

Rozsławiły go cuda, których za jego pośrednictwem dokonuje Pan Bóg. To on 6 lipca zamienił Stadion Narodowy w świątynię, przyciągając 60 tys. wiernych. I ty możesz uczestniczyć w rekolekcjach z o. Johnem Bashoborą. Wszystko za sprawą filmu, który niebawem będzie dołączony do „Gazety Polskiej”. Bo cuda dzieją się nie tylko wśród tych, którzy mają bezpośredni kontakt z duchownym, ale przede wszystkim wśród tych, którzy się z nim modlą.
 
Ludzie ślepi zaczynający widzieć, kalecy wstają z wózków inwalidzkich, uzdrowienia z AIDS, a nawet wskrzeszenia. To cuda, jakich dokonuje Bóg za pośrednictwem duchownego z Ugandy. „Widziałem to na własne oczy” – pisał w „Gazecie Polskiej Codziennie” Robert Tekieli. Po rekolekcjach z o. Bashoborą pojawiają się świadectwa osób uzdrowionych również wewnętrznie oraz osób uwolnionych z uzależnienia od złego ducha.
 
– Bóg wiele razy w życiu mnie zaskoczył – mówi skromnie o. Bashobora. I nie tylko cuda przyciągają do niego tłumy. Jest człowiekiem bardzo sympatycznym, otwartym, uśmiechniętym. Zaraża radością. Proste prawdy, które padają z jego ust, dodają otuchy i pewności siebie. Wszystko staje się prostsze, a Bóg bliższy. – Jeśli jesteśmy domem Pana Boga, na diabła nie ma wtedy miejsca. (…) Jezus jest królestwem nie wokół nas, ale w nas. (…) Jesteśmy potężni. Musimy zostać w świętości Bożej. Pozostać w prawości, którą Bóg nam dał.  (…) Polacy mają wielką misję. To za waszym pośrednictwem cała Europa wróci do Jezusa. A więc musicie być bardzo silni – powiedział na spotkaniu z Polakami w 2008 r. Film, który będzie dołączony do naszego tygodnika, jest zapisem tamtych rekolekcji. O. Bashobora spotkał się wtedy z 25 tysiącami naszych rodaków.
 
Do spotkania z duchownym, nawet za pośrednictwem nagranych rekolekcji, należy podejść bez szukania sensacji i niezwykłości. Najważniejsze jest to, by otworzyć serca na Jezusa Chrystusa.
 
Akcja „Gazety Polskiej” \ Wesprzyj nas
Rekolekcje ojca...
[pozostało do przeczytania 18% tekstu]
Dostęp do artykułów: