Cztery pytania o LGBT do prof. Marka Chodakiewicza

Tytuł najnowszej Pana książki brzmi: „O cywilizacji śmierci”.
„O cywilizacji śmierci”, bo tak nazwał to Jan Paweł II. Przez świat zachodni idzie potężna fala dechrystianizacji. Nie jest to fala li tylko antykościelna. Kościół jest obrońcą cywilizacji zachodniej. Instytucjonalny Kościół katolicki jest jednym z najważniejszych jej elementów. Jest to więc atak na ład skonstruowany i działający przez tysiąclecia.
 
W awangardzie ataku na Kościół stają reprezentanci ideologii lesbijsko-gejowsko-bi-transseksualnej. Jaki jest cel ideologii LGBT?
Nowa ideologia jest lodołamaczem skierowanym przeciw chrystianizmowi. Ja to nazywam dyktaturą przyjemności. Ideologia przyjemności, w tym LGBT i rozmaite inne pokrewne warianty, powodują zupełną degrengoladę.
 
Czemu to ma służyć?
Po tym, jak rozbije się stary ład poprzez zaprowadzenie chaosu – co spowoduje zupełne wyczerpanie ludzi – będą oni chętni i gotowi na przyjęcie jakiegokolwiek innego ładu.
 
Dlatego reprezentanci LGBT dopuszczają się profanacji mszy, symboli religijnych i happeningów w stylu podrzynania gardła lalce z wizerunkiem biskupa? Jaki nowy ład chcą zaproponować?
LGBT jest wyłącznie motorem rewolucji, a nie propozycją docelową. Co lewica docelowo proponuje – nie wiem. W ostatnim stuleciu były to obozy koncentracyjne narodowo-socjalistycznych Niemiec oraz gułag komunistyczny. Natomiast chaos nie trwa wiecznie. Chaos jest potrzebny, żeby podminować stary ład. Ale chaos na pewno musi być czymś zastąpiony.
[pozostało do przeczytania -5% tekstu]
Dostęp do artykułów: