Turystyczne eldorado i nowy biznesowy kierunek. Pożyczka na rozwój turystyki dla firm ze wschodnich województw

Polska Wschodnia to turystyczna ziemia obiecana. Co roku przyciąga więcej gości i ma w sobie ogromny potencjał. Dlaczego więc nie rozkręcić biznesu turystycznego właśnie tu? Tym bardziej że takie inicjatywy wspiera korzystna Pożyczka na rozwój turystyki! Jak ją uzyskać?

Wschód Polski – miejsce, w którym można się zakochać. Ten ciekawy krajobraz tworzy 5 województw: warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie i podkarpackie. Jest tu wszystko, czego dusza zapragnie: jeziora, lasy, doliny, góry, a do tego tereny mniej zurbanizowane i uprzemysłowione. Tradycja, kultura i kuchnia słyną z bogactwa i różnorodności. Można znaleźć tu azyl od zgiełku codzienności, zaszyć się w Bieszczadach lub odwiedzać tętniące życiem miasta. W Polsce Wschodniej świetnie się odpoczywa i… żyje. Tutaj biznes w sektorze turystycznym i okołoturystycznym ma ogromne możliwości.

Mój biznes jest tutaj
Turystyczny biznes? Wypożyczalnia rowerów, sprzętu biwakowego, pola namiotowe, kwatery gościnne, rzemiosło, regionalne produkty, rozrywka, to tylko niektóre przykłady spełniające oczekiwania licznie napływających gości. Mogą stać się sposobem na życie, zarabianie, a nawet rozwój pasji. Finansowanie tych przedsięwzięć nie musi być trudne. Mikro, małe i średnie firmy mogą skorzystać z Pożyczki na rozwój turystyki w wysokości do 500 tys. zł, a swoją działalność prowadzić w branży turystycznej lub okołoturystycznej w woj. lubelskim, podkarpackim, podlaskim, świętokrzyskim lub warmińsko-mazurskim.

Pożyczka, która daje możliwości
Atrakcyjne, niskie oprocentowanie (od 1,87 proc.) to nie wszystko – okres spłaty nawet do 7 lat (przy pożyczkach o wartości powyżej 250 tys. zł, gdy wydatki na roboty budowlane stanowią minimum 50 proc. wartości pożyczki). Do tego brak opłat i prowizji za udzielenie wsparcia i 6-miesięczna karencja korzystna dla firm, których biznes dopiero się rozwija. Co ważne, dla firm...
[pozostało do przeczytania 27% tekstu]
Dostęp do artykułów: