Z KOLEKTURY DO INTERNETU. W LOTTO ZAGRASZ WSZĘDZIE

„Lotto wszędzie” – tak brzmi hasło kampanii Totalizatora Sportowego, która promuje nowe możliwości dla graczy Lotto. Zyskali oni wybór, dzięki któremu będą mogli zagrać w swoją ulubioną grę zarówno w kolekturach, jak i przez internet. Totalizator Sportowy wprowadził możliwość grania online na platformie lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Do niedawna, aby zagrać w ulubioną grę Polaków, należało udać się do punktu sprzedaży LOTTO, wybrać grę i zapłacić gotówką. To jednak już przeszłość. Totalizator Sportowy nieustannie wprowadza nowe rozwiązania. Od dłuższego czasu w sieci własnej, jak również w większości placówek zewnętrznych, za grę można zapłacić kartą lub telefonem. Teraz dodatkowo jest możliwość spróbowania szczęścia w grze, gdy nie ma w pobliżu kolektury.

Aby skorzystać z alternatywy, należy wejść na stronę internetową lotto.pl i dokonać rejestracji. Proces ten jest prosty i intuicyjny, a co najważniejsze bezpieczny dla graczy i ich danych osobowych. W pierwszym kroku należy podać swój adres mailowy, hasło i numer PIN. Następnie należy uzupełnić swoje dokładne dane, w tym adres, PESEL, numer dowodu osobistego oraz numer konta bankowego. Na koniec należy aktywować konto poprzez link aktywacyjny wysłany na podany wcześniej adres mailowy.

Konieczne jest również potwierdzenie pełnoletności poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego. Co istotne, po dokonaniu poprawnej weryfikacji skan dowodu zostaje niezwłocznie usunięty z bazy danych organizatora gier. Jest to niezbędna procedura bezpieczeństwa. Możliwość zawierania zakładów online przeznaczone jest dla osób dorosłych znajdujących się na terenie Polski. Dlatego podczas rejestracji strona internetowa lotto.pl poprosi o dostęp do lokalizacji użytkownika.

Przy rejestracji jest możliwość ustawienia limitów kwotowych oraz czasowych, które gracz przeznaczy na grę. Po udanym procesie rejestracji, weryfikacji oraz zalogowaniu się należy wejść na stronę...
[pozostało do przeczytania 30% tekstu]
Dostęp do artykułów: