Niemiecka policja przyznaje: nad częścią kraju już nie panujemy. Europa zastraszana będzie teraz na zmianę krwawym terrorem i upokarzającą przemocą na ulicach

Pięć dni milczenia wolnych niemieckich mediów o zbiorowych gwałtach to miara orwellowskiego upadku Zachodu. Oto liberalne państwo totalitarne w działaniu. Na sztandarach „oczywista” dla dojrzałej demokracji wolność słowa. W rzeczywistości, w imię ideologii poprawności politycznej i multi-kulti, urzędnicy niemieckiego państwa cenzurują media. Podobnie dzieje się we Francji czy Belgii. Wolność to fikcja.

I dzieje się tak od lat. Kiedy byłem we Francji prawie ćwierć wieku temu, podmiejskie dzielnice Paryża już były sterroryzowane przez muzułmańskich imigrantów. Przez liberalno-lewicową cenzurę przebijały się do światowej opinii publicznej jedynie wydarzenia tak spektakularne, że w żaden sposób nie dało się ich przemilczeć. Pamiętamy przecież obrazy z francuskich przedmieść pełne płonących samochodów.
Dziś policjanci niemieccy mówią wprost: nasi dowódcy kłamią, to byli uchodźcy. CSU pyta o wolność słowa w mediach publicznych Niemiec. Premier Bawarii w telewizji: należy wprowadzić kontrole na granicy w związku z falą uchodźców, „mamy problem z bezpieczeństwem”. W Saksonii w szybkim tempie wzrasta liczba patroli obywatelskich.
Niemiecka policja przyznaje: nad częścią kraju już nie panujemy. Imigranckie bandy z Bliskiego Wschodu grasują w niemieckich miastach już od kilku lat. W Duisburgu, Essen i Gelsenkirchen powstały strefy bezprawia, w których kontrolę nad ulicami przejęli kryminaliści. W Berlinie rządzą się własnymi zasadami, także z użyciem broni. To mówią policjanci!
Europa zastraszana będzie teraz na zmianę krwawym terrorem i upokarzającą przemocą na ulicach.
Do końca życia nie zapomnę potwornego filmiku, pokazującego gwałconą na stojąco Niemkę, otoczoną i przytrzymywaną przez rozgorączkowanych trzydziestoletnich bandytów. Jej oczy... Z przerażeniem czytam o gwałconych przez Syryjczyków 14-latkach. Filmików z muzułmańską przemocą wobec kobiet krążą w sieci dziesiątki. Widzę Europejki bite z pięści w twarz,...
[pozostało do przeczytania 44% tekstu]
Dostęp do artykułów: