Nowinki ekonomiczne

Najlepsi rzecznicy

Miesięcznik „Home&Market” opublikował ranking najlepszych rzeczników prasowych firm i instytucji. W gronie laureatów znaleźli się m.in.: Renata Borkowska-Kubiak (Pelion SA), Miłosz Marczuk (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości), Donata Nowakowska (Koleje Mazowieckie) i Magdalena Szymańska (BNP Paribas Polska). (inf. wł.)

Studenci z Maastricht wygrali

W finale dwudniowego Pierwszego Międzynarodowego Konkursu Arbitrażowego w Warszawie zmierzyły się zespoły studentów z uniwersytetów z: USA, Rosji, Niemiec, Holandii, Węgier, Kosowa i Polski. Wygrał Uniwersytet w Maastricht. Na drugim miejscu uplasowali się studenci z Uniwersytetu Śląskiego, a trzecią pozycję zajął zespół z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. (inf. wł.)

CSR wg Ferrero

Po raz trzeci Ferrero International zaprezentowało swój Raport Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. – Nasz sposób na tworzenie wartości polega na zobowiązaniu do dzielenia ich ze wszystkimi podmiotami, z którymi utrzymujemy różnego rodzaje relacje – wewnątrz przedsiębiorstwa, z konsumentami i rodzinami, w społecznościach, na terenie których jesteśmy obecni i z innymi organizacjami, z którymi współpracujemy – mówi Giovanni Ferrero, dyr. gen. Ferrero International. (inf. wł.)
[pozostało do przeczytania -6% tekstu]
Dostęp do artykułów: