Oburzająca krzyżówka Piotra Lisiewicza

No i Rafał Trzaskowski doczekał się krzyżówki na swój temat, co jest jego największym jak dotąd sukcesem, większym nawet niż zorganizowanie wypoczynku na placu Bankowym, wiadoma rura z wiadomą zawartością czy odprawienie gejowskiej mszy pod jego patronatem. Nagrodą w dzisiejszej krzyżówce jest płyta „Requiem Smoleńskie i 10 piosenek o polskiej wolności” Pawła Piekarczyka.

Hasło zeszłotygodniowej krzyżówki papieskiej to SURSUM CORDA, nagrody przyznam za tydzień. Za krzyżówkę sprzed dwóch tygodni, tę z hasłem BIJ BOLSZEWIKA, nagrody główne, czyli również wspomnianą płytę, otrzymują Julianna Miąsek z Warszawy i Jędrzej Nawrocki z Brzegu. Nagrody-niespodzianki trafiają do Jacka Klima z Giżycka, Artura Adamskiego z Wrocławia, Marka Olszewskiego z Bodzanowa i Lucjana Baranowicza z Łodzi.
Przypominam, że w naszej krzyżówce nagród nie losujemy. Rozwiązanie to hasło krzyżówki (tworzą je litery z kratek oznaczonych cyferkami w prawym dolnym rogu). Oprócz hasła podać trzeba OBOWIĄZKOWO propozycję haseł (wyrazów) do kolejnej krzyżówki wraz z opisem oraz Państwa adres. Ci z Państwa, którzy podadzą prawidłowe hasło krzyżówki i najciekawsze pomysły do krzyżówek kolejnych, mogą wygrać dwie nagrody główne i cztery niespodzianki. Nagrody można więc wygrywać wielokrotnie, decydują nadesłane pomysły. Koniecznie podawajcie nam Państwo swój adres, na który mamy wysłać upominki. Przypominam też, że rozwiązania krzyżówki dotrzeć muszą do nas do wtorku na email krzyzowka@gazetapolska.tv (chwilowo wstrzymujemy przesyłki listowe).
[pozostało do przeczytania -2% tekstu]
Dostęp do artykułów: