Rozdaliśmy 2 miliony dodatku „Gazeta Polska przed wyborami”

Serdecznie gratulujemy członkom klubów „Gazety Polskiej”, którzy z powodzeniem startowali w ostatnich wyborach do Sejmu RP.

Nie mamy wątpliwości, że całkowicie poświęcicie się swojej pracy, pełniąc zaszczytną funkcję posła Sejmu RP. Nikt inny jak osoby wywodzące się ze środowiska ludzi, dla których słowa „Bóg, Honor, Ojczyzna” są najwyższym dobrem, nie będzie tak bronił polskiej racji stanu jak Państwo. Możemy być pewni, że nigdy nie zdradzicie idei, którym wierni są członkowie klubów „Gazety Polskiej” i środowisko Strefy Wolnego Słowa. Spośród 33 kandydatów, którzy startowali w wyborach na funkcję posła Sejmu RP, aż 10 objęło to stanowisko. Poniżej lista osób, które dostały się do Sejmu RP w wyborach parlamentarnych w 2019 r.: Gliwice – Barbara Dziuk, Libiąż – Krzysztof Kozik, Mińsk Mazowiecki – Teresa Wargocka, Myślenice – Władysław Kurowski, Ostrów Wlk. – Jan Mosiński, Pisz – Jerzy W. Małecki, Poznań – Bartłomiej Wróblewski, Radom – Andrzej Kosztowniak, Radom – Wojciech Skurkiewicz, Wadowice – Filip Kaczyński.
Tuż przed wyborami parlamentarnymi środowisko Strefy Wolnego Słowa zorganizowało ogólnopolską akcję kolportażu 2 mln specjalnego bezpłatnego dodatku do tygodnika: „Gazeta Polska przed wyborami”. Celem akcji było pokazanie wyborcom, jak może wyglądać scena polityczna po wyborach i dlaczego te wybory są takie ważne. Tak duża akcja zmobilizowała członków klubów „GP” i wolontariuszy, którzy po raz kolejny udowodnili, że dobro Polski jest dla nich najważniejsze, i w ciągu krótkiego czasu potrafili rozdać olbrzymią liczbę dodatku „Gazeta Polska przed wyborami”. Jak mówił red. Tomasz Sakiewicz dla portalu Niezalezna.pl: „Chcemy wyjaśnić, dlaczego te wybory są takie ważne i co może się po nich wydarzyć”. Stanisław Markowski, polski fotograf, dokumentalista, a także pieśniarz i kompozytor, który wziął na siebie obowiązek rozprowadzenia w Krakowie 100 tys. egzemplarzy dodatku, tak skomentował pomysł kolportażu: „Uważam, że dzięki...
[pozostało do przeczytania 72% tekstu]
Dostęp do artykułów: