Pedofilsko-komunistyczny duet w natarciu

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny polecił wznowienie procesu drukarza z Łodzi po tym, jak Trybunał Konstytucyjny uznał przepis Kodeksu wykroczeń – z niego skazany był drukarz – przewidujący karanie za umyślną, bez uzasadnionej przyczyny, odmowę świadczenia usług za niekonstytucyjny. Przypomnijmy, mężczyzna został skazany za nieprzyjęcie zlecenia druku materiałów promujących organizację LGBT.

Drukarz odpisał grzecznie, że ze względów religijnych nie chce przykładać ręki do propagowania wartości i celów, z którymi całkowicie się nie zgadza. A w zamian za to owo tolerancyjne tęczowe środowisko zażądało, by sądy ustawiły drukarza do pionu i raz na zawsze wybiły mu z głowy przejmowanie się własnym sumieniem. Prośba została spełniona. Drukarz został skazany we wszystkich instancjach – z Sądem Najwyższym włącznie. Drukarza z Łodzi ścigała będąca już dziś w likwidacji Fundacja LGBT Biznes Forum, założona między innymi przez Annę Grodzką – niegdyś Krzysztofa Bengowskiego, a jej prezesem był osobnik występujący pod pseudonimem Jej Perfekcyjność. Kilka lat temu – przed sprawą drukarza – portal wpolityce zacytował fragmenty blogu tego człowieka: „Ja, dla przykładu, jestem transem i pedofilem. I spoko, żyje mi się z tym całkiem fajnie. Albo: No i że odkryłem i powiedziałem wprost: jestem pedofilem i transgenderem. Jestem. I nie obchodzi mnie to, komu się to podoba lub kto uważa to za wymysł i moją kreację na pokaz”.
Dziwią się Państwo, że drukarz z Łodzi nie chciał – jako katolik – przykładać ręki do promowania takich ludzi i kierowanej przez nich organizacji? Sąd Najwyższy miał – wspominałam już o tym – inne zdanie. Uznał bowiem, że pan drukarz nie miał prawa odmówić usługi ze względu na swe poglądy i wyznawaną religię. Skład sędziowski pokusił się nawet o zestawienie celów działalności fundacji LGBT i Katechizmu Kościoła katolickiego. I wyszło mu, że są one zbieżne – Sąd Najwyższy uznał, że drukarz źle rozumie prawdy wyznawanej...
[pozostało do przeczytania 30% tekstu]
Dostęp do artykułów: