Kto finansuje polskie lobby homoseksualne? LGBT za pieniądze z zagranicy

Kto stoi za bluźnierczymi, demoralizującymi paradami, odbywającymi się ostatnio od Częstochowy i Rzeszowa po Gdańsk? Myliłby się ten, kto sądzi, iż polskie organizacje zajmujące się prawami homoseksualistów to obywatelskie, oddolne i spontaniczne inicjatywy. Do podmiotów tych wartkim strumieniem płyną setki tysięcy złotych od zagranicznych fundacji, instytucji i rządów.

Seksualizacja dzieci i młodzieży (choćby Deklaracja LGBT+ czy akcja Tęczowy Piątek), lobbowanie za zmianami w prawie wymierzonymi w instytucję małżeństwa, profanowanie sakramentów i symboli religijnych, agresywne happeningi – w ostatnich miesiącach o działalności rozmaitych organizacji LGBT jest wyjątkowo głośno. Wzmożona aktywność tych środowisk ma to samo źródło co szalona intensywność działań przeróżnych „demokratycznych” fundacji pozarządowych atakujących PiS: zagraniczne pieniądze.

Od kogo biorą, od kogo nie biorą
„Kampania Przeciw Homofobii (KPH) jest niezależną, rzeczniczą organizacją pozarządową i dla zachowania tej niezależności finansuje swoje działania, kierując się trzema zasadami. 1. Nie przyjmujemy finansowania od polskiego rządu, samorządów ani partii politycznych” – czytamy na stronie internetowej tej największej w Polsce organizacji o charakterze LGBT. To chwalenie się nieprzyjmowaniem pieniędzy od rządu RP jako dowodem niezależności wygląda osobliwie, jeśli przyjrzeć się liście głównych grantodawców KPH. Otwiera ją Open Society Foundations (OSF) – międzynarodowa fundacja założona i kontrolowana przez George’a Sorosa, słynnego finansistę i spekulanta (niedawno z prywatnego konta Sorosa przelano na rachunek OSF aż 18 mld dolarów).
Kolejnymi grantodawcami są brytyjska fundacja Sigrid Rausing Trust – hojnie wspierająca na całym świecie najróżniejsze lewackie przedsięwzięcia, w tym organizacje promujące homoseksualizm i aborcję – oraz jedni z największych sponsorów lobby LGBT w USA: Arcus Foundation oraz Astraea...
[pozostało do przeczytania 70% tekstu]
Dostęp do artykułów: