Dźgał nożem kobietę w ciąży. Omal nie zabił syna!

Spokój szczęśliwej rodziny został brutalnie zniszczony, gdy do ich domu, w środku nocy, wtargnął 22-letni Eryk J. W amoku, bez litości, dźgał nożem swoje ofiary. Nie oszczędził nawet Natalii, która wkrótce miała urodzić jego dziecko. Tych dwoje udało się uratować. Niestety, nie wszyscy przeżyli atak szaleńca.

Na zdjęciach sprzed kilku tygodni widać młodą kobietę, która z miłością tuli nowo narodzonego synka. Delikatnie, z czułością trzyma chłopczyka na rękach. W tej chwili 25-letnia Natalia K. wygląda na bardzo szczęśliwą. Jak gdyby nic złego się nie stało... Nie sposób jednak nie zauważyć blizn na jej twarzy. To dowód, że niedawno przeszła ciężką operację. Jedna ciągnie się przez cały policzek, inna jest na szyi. Jeszcze bardzo długo nie pozwolą jej zapomnieć o koszmarze, który przeżyła w nocy z 14 na 15 marca. Cudem została odratowana, zagrożone było również życie Adasia, który przyszedł na świat poważnie ranny.

Cerekwica Stara, niewielka wieś w Wielkopolsce. Do niedawna o jej istnieniu mało kto słyszał. Mieszka tam nieco ponad dwieście osób, które dotychczas mogły się cieszyć błogim spokojem. Także małżeństwo Grażyna i Julian K. – oboje w tym samym wieku, jeszcze przed sześćdziesiątką, właściciele okazałego domu. Na schronienie pod jego dachem zawsze liczyć mogły dorosłe już córki. Oprócz Beaty i Anny (mieszkającej z partnerem i dwójką dzieci), również Natalia, która była w zaawansowanej ciąży. Lada chwila spodziewała się rozwiązania.

Ojcem dziecka, które miało właśnie przyjść na świat, był 22-letni Eryk J. mieszkający w pobliskim Jarocinie. Relacje pomiędzy przyszłymi rodzicami nie były najlepsze. On nie chciał dziecka i wyraźnie dawał temu wyraz, ale nikt nie sądził, że zrobi coś tak potwornego. Okazał się brutalnym, nieznającym litości zwyrodnialcem.

Tamtej nocy ubrał się na czarno, wziął kominiarkę, zabrał nóż i pojechał do Cerekwicy Starej. Minęła północ, gdy dotarł na miejsce. Niepostrzeżenie...
[pozostało do przeczytania 59% tekstu]
Dostęp do artykułów: