Burdel u Gawłowskiego. „Analna nimfomanka” w apartamencie sekretarza generalnego PO

W szczecińskim apartamencie posła Stanisława Gawłowskiego, zawieszonego sekretarza generalnego PO i szefa struktur tej partii na Pomorzu Zachodnim, działa agencja towarzyska. Obok innych koleżanek świadczy w niej usługi prostytutka, która przedstawia się jako „Analna nimfomanka”. „Robię anal, oral bez zabezpieczeń i inne. Mogę zrobić dla ciebie prawie wszystko bez żadnych dopłat” – tak reklamuje się w internecie.

Budynek, w którym mieści się jeden z kilku apartamentów należących do posła Stanisława Gawłowskiego, znajduje się w śródmieściu Szczecina. To nowy apartamentowiec, wybudowany kilkanaście lat temu, sąsiadujący ze starymi poniemieckimi kamienicami. Jest tu ponad setka mieszkań i lokale użytkowe na parterze. Rotacja lokatorów jest spora, bo wiele lokali mieszkalnych jest wynajmowanych.

Ruch tam duży
Na klatce schodowej, gdzie znajduje się apartament należący do sekretarza generalnego PO, wielu mieszkańców nie wie lub nie chce wiedzieć o agencji towarzyskiej, która funkcjonuje w ich budynku. Ale dwie osoby wskazują konkretne mieszkanie.
– To jest niżej, na pierwszym piętrze – informuje mnie jedna z mieszkanek. – Tam są dwie albo trzy młode dziewczyny. Ruch mają duży, ale powiem panu, że do awantur żadnych nie dochodzi. Skarg do tej pory chyba nie było.
O agencję pytam taksówkarzy, którzy pracują w śródmieściu Szczecina. – Ta agencja działa tam na pewno od ubiegłego roku – mówi jeden z taksówkarzy. – Byłem kilka razy pod tym adresem, co pan mówi, bo dowoziłem klientów. Na stałe tam jest chyba jedna dziewczyna, ale pracuje z dwiema koleżankami. Ktoś je pewnie kontroluje i chroni. Zawsze wokół takiego biznesu kręcą się grupy przestępcze. Wszystko pan znajdzie w internecie. Ta, która jest tam na stałe, reklamuje się na tych stronach burdelowych. Znajdzie tam pan cały zakres usług, które świadczy. Ona się tam ogłasza teraz jako „analna nimfomanka”. Wcześniej podawała inne imiona i pseudonimy...
[pozostało do przeczytania 62% tekstu]
Dostęp do artykułów: