Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zaraza w saloniku VIP

Dodano: 23/06/2026 - Nr 26 z 24 czerwca 2026

Muszą Państwo wiedzieć, że mam taki system pracy, iż felietony dla „GP” piszę zawsze w tym samym pliku, który potem zapisuję sobie pod nową nazwą i wysyłam do redakcji. Dlatego też w pliku oryginalnym, który nazywa się po prostu „GP”, zawsze otwiera mi się ten sam felieton, który w nim dość dawno temu zapisałem. I tak się składa, że jest to tekst pod tytułem „Niedobry posiłek w szpitalu”, w którym opisuję oszczędności KO na służbie zdrowia, w tym likwidację wprowadzonego przez PiS programu, który zapewniać miał porządne i zdrowe jedzenie dla pacjentów. Z wrzucanych na Facebooka zdjęć widzę, że jakimś cudem szpitale jeszcze jakoś tam na ogół ludzi karmią, jednak inne aspekty opieki zdrowotnej sypią się mocno i nie będę już Państwa dobijał wyliczaniem szczegółów. Okazuje się jednak, że problemy niektórych omijają, pod warunkiem posiadania odpowiedniej legitymacji partyjnej w kieszeni. Zaczęło się od sprawy doktora Kacprzyka, którą KO próbuje sprowadzić do tematu zarobków. Tyle że to

     
51%
pozostało do przeczytania: 49%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów oraz lektora na gazetapolska.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas [email protected]

W tym numerze