Homo-Woodstock

„Tęczowe Rodziny Pełne Sił i Blasku” – to tytuł warsztatów organizowanych w czasie tegorocznego Woodstocku. Podczas festiwalu zaprezentują się zwolennicy wychowywania dzieci przez dwóch gejów oraz autorzy „bajek” dla najmłodszych o pierwszoklasiście-transwestycie. A także stowarzyszenie, które wpisało miecz Szczerbiec na listę symboli faszystowskich. „Nowinki” te zaprezentują ludzie z rodowodem rodzinnym w nieboszczce PZPR

Grupa Edukatorów Seksualnych Ponton – ta nazwa dla niejednego nastolatka, który zdołał przekonać rodziców, by puścili go na Przystanek Woodstock, może brzmieć atrakcyjnie. Namiot, ulubiona muzyka, kilka piw, to i chętnie poedukowałoby się seksualnie z jakąś rówieśniczką… Nie ściemniajmy, niejeden z nas czuł w tym wieku podobnie.
Niestety, drogi nastolatku, może okazać się, że chodzi niezupełnie o taką edukację jak ta, na którą masz ochotę. A nawet możliwe, że oferowane ci propozycje skłonią cię do żywiołowej ucieczki.

Czy na Woodstocku
zmienisz płeć?
W ramach warsztatów współorganizowanych przez „Ponton” odczytywana będzie bowiem na Woodstocku bajka „Kim jest Ślimak Sam?”, wydana przez sympatyczne wydawnictwo o nazwie Krytyka Polityczna. Wspomniany mały ślimaczek idzie do pierwszej klasy podstawówki i okazuje się, że w szkole jego największym problemem nie są np. nieżyczliwi nauczyciele czy koledzy, ale fakt, że ślimaczek ów nie wie, czy jest chłopcem, czy dziewczynką.
Może i ty chciałbyś zmienić płeć, jak taka pani, znana z telewizji, Ania Grodzka? Dobra, jeśli na razie niekoniecznie, to twój przyjaciel Jurek Owsiak przygotował dla ciebie inne możliwości. Możesz wziąć udział w warsztatach Stowarzyszenie na rzecz Osób LGBT Tolerado, które realizuje projekt „Tęczowe Rodziny Pełne Sił i Blasku”.
Tu płci zmieniać nie musisz, natomiast założenie z kolegą z klasy, który też odkryje u siebie w czasie Woodstocku skłonności gejowskie tęczowej rodziny, z pewnością będzie dla ciebie...
[pozostało do przeczytania 82% tekstu]
Dostęp do artykułów: