29 maja 2013

2 czerwca kibice Legii Warszawa fetować będą zdobycie mistrzostwa Polski. Oświadczam niniejszym, że wiem z bardzo dobrze poinformowanych źródeł, iż władza szykuje z tej okazji prowokację. Jeśli zobaczą Państwo tego dnia lub dzień później newsa, że osobnicy w kominiarkach bili na mieście niemowlęta, niepełnosprawnych, kobiety w ciąży oraz staruszki, to przypomnijcie sobie, że już gdzieś o tym czytaliście. Zapewne niebawem pojawi się na ekranach stężała z wściekłości twarz Tuska, który ogłosi, że dawno już chciał rozprawić się z kibolami, ale PiS wspierający stadionowych bandytów nie pozwalał. Potem Komorowski przedstawi powstały spontanicznie projekt ustawy pozwalający na zamykanie obywateli za noszenie szalika, podsłuchiwanie ich bez zgody sądu oraz zamykanie prokibolskich gazet (no, może wersja będzie trochę łagodniejsza). Stosowne służby proszę niniejszym, by po przeczytaniu tej notki nie odwoływały akcji. Chcę być sławny jako najlepiej poinformowany dziennikarz w Polsce. Proszę nie niszczyć mojej wspaniałej kariery!
 
Przedstawiciele Państwowej Komisji Wyborczej pojechali do Moskwy, by pobierać nauki u szefa rosyjskiej Centralnej Komisji Wyborczej Władimira Czurowa, zwanego czarodziejem Putina. Wszak pod jego światłym nadzorem Putin zdobył w ubiegłym roku w Czeczenii 99,73 proc. głosów przy frekwencji 99 proc. (nic nie koloryzuję, takie wyniki podano). No więc przy czarodzieju tej rangi Stefan Jaworski, szef PKW wyglądał niczym Gargamel, czarodziej- nieudacznik. Ale co tam, każdy jakoś zaczynał. Jeszcze parę moskiewskich szkoleń i na sabat na Łysej Górze chłopa wpuszczą. A dalej pójdzie jak z Płatka. Generała Zenona Płatka rzecz jasna.
 
Odbył się kolejny odcinek farsy „Pan Kiszczak był chory i leżał w łóżeczku. I przyszedł pan sędzia: - Jak się masz, koteczku?” Z powodu złego zdrowia Kiszczaka Sąd Apelacyjny w Warszawie zawiesił postępowanie wobec owego zbrodniarza w sprawie wprowadzenia w 1981 r. stanu wojennego. Rzecz jasna osobnicy...
[pozostało do przeczytania 69% tekstu]
Dostęp do artykułów: