Bóg jest trudnym partnerem

Powyższy akapit jest cytatem z listu. W Polsce nie ma dwóch równorzędnych plemion. Plemię Tuska, Ostachowicza, Palikota, Tarasa, Marii Peszek to horda powracających do formy zrzeszania się przed-państwowej, przedplemiennej. Pytanie, ilu jest Polaków, którzy mają poczucie braku wolności?

Ci, którzy w Polsce od 1944 r. manipulują wykorzenionymi, zrobili kupę na środku salonu i zarzygali dziecinny pokój. Niech się wstydzą ci, co robią, a nie ci, co widzą. Codziennie wstrzykują też truciznę w krwiobieg polskiego społeczeństwa. Tego nie robią lemingi. Oni, ludzie wykorzenieni, są ofiarami manipulacji. Są ofiarami również innych niż niemiecka czy rosyjska presja, potężnych kulturowych procesów inspirowanych przez decydujących o hierarchiach w europejskiej kulturze. Ojciec Boniecki zrobił sobie zdjęcie z Nergalem. Nergal, targając Księgę ze Słowem Objawiony`m, krzyczał: „Żryjcie to gówno!”. Ksiądz Boniecki poprosił go o dedykację. Uczynił wielu młodych ludzi gorszymi. Bo jeśli satanizm jest dobry, to nic nie jest złe. Czy Jan Paweł II poprosiłby Nergala o dedykację? Nawróciłby go. Ale jeśli niektórzy kapłani dali się przerobić, czy możemy pogardzać wykorzenionymi?

Jesteśmy pierwszym krajem na świecie, w którym zmieniono prawodawstwo, by mocniej chronić nienarodzonych. Dotychczas, jedynie je „liberalizowano”. Można odwrócić wyroki historii. Można powstrzymać nieubłagany pochód postępu.

„Wielkie dzięki, Panie Robercie!!! Trochę ponad 2 lata temu pewnie wdawałbym się tutaj w polemikę ze wszystkimi, a dziś tylko uśmiecham się, bo wiem, że KAŻDY z nas ma własną drogę i czas, ale Jezus czeka cierpliwie na każdego – doświadczyłem tego!!!

W tamtym okresie podupadłem na zdrowiu i owszem, szukałem pomocy w najdziwniejszych miejscach! 30 maja 2010 r. trafiłem na Pana audycję z ks. Maciejem Sarbinowskim w Radiu Józef »Pocieszenie i strapienie«. Od tej audycji nastąpiła reakcja łańcuchowa... przez kilka dni zgłębiałem historię Pana życia...
[pozostało do przeczytania 56% tekstu]
Dostęp do artykułów: