Putin utrudni życie Lewandowskiemu? Jedziemy do Rosji. Czy reprezentację czeka zakaz wychodzen-ia z hotelu i smartfonowe ograniczenia?

Dodano: 23/02/2022 - Nr 8 z 23 lutego 2022

KRAJ [„GP” ujawnia: reprezentacja Polski, mecz z Rosją]

Polski Związek Piłki Nożnej wdroży nadzwyczajne środki bezpieczeństwa, w tym zwiększy ochronę polskiej reprezentacji podczas mającego się odbyć za miesiąc w Moskwie meczu barażowego z Rosją. Z kolei przedstawiciel FIFA – na wniosek związku – ma towarzyszyć naszej kadrze także podczas przylotu i zakwaterowania w hotelu – dowiedziała się „Gazeta Polska”.

To będzie bardzo trudne spotkanie, nie tylko pod względem piłkarskim. 24 marca bieżącego roku pol-ska reprezentacja pod wodzą nowego selekcjonera Czesława Michniewicza będzie walczyć z Rosją w I rundzie baraży o awans do Mistrzostw Świata w Katarze. Mecz odbędzie się na stadionie Dinama w Moskwie. Spotkaniu będzie towarzyszyć ogromne napięcie ze względu na poważną groźbę rosyjskiej agresji na Ukrainę. Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) spodziewa się, że może dojść do prowokacji i prób „utrudnienia życia” polskiej reprezentacji. – Niczego nie możemy wykluczyć. Nie wiemy, jak będzie wyglądała sytuacja w dniu

     
18%
pozostało do przeczytania: 82%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów www.gazetapolska.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gazetapolska.pl

W tym numerze