Kandydat z Parady Równości. Durszlakowe msze, sadomaso i pocałunki gejów w szkołach

Kraj, gdzie promowane są szkoły, w których nastoletni geje swobodnie całują się publicznie. Głowa Państwa patronuje „mszom” odprawianym przez osobnika w tęczowym ornacie lub z durszlakiem na głowie. Strażnicy pilnujący praw LGBT są w każdej szkole, a edukacja „równościowa” wprowadzana jest od przedszkola. Dorosłych reedukuje się w Tramwajach Różnorodności. Takiej Polski możemy się spodziewać, gdyby Rafał Trzaskowski wygrał wybory prezydenckie. Jako prezydent stolicy postrzegany jest on bowiem jako lider w realizowaniu postulatów LGBT w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Gdy tylko Trzaskowski został prezydentem stolicy, swoim zastępcą zrobił Pawła Rabieja, co miało przyczynić się do oswajania Polaków z postulatami LGBT. Rabiej bowiem demonstracyjnie zamieszcza w internecie zdjęcia, jak leży w łóżku ze swoim partnerem albo jak się z nim publicznie całuje.

Szkoły, gdzie geje swobodnie całują się na przerwach z dyplomem od Trzaskowskiego
Ta ostentacja pojawiła się też w szkołach. Jak informował 31 maja 2019 roku portal oko.press, ówczesny maturzysta Dominik Kuc przepytał uczniów i uczennice z tolerancji w warszawskich szkołach. W ankiecie uczniowie odpowiadali na 23 pytania dotyczące m.in. „akceptacji dla czułości między jednopłciowymi parami na terenie szkoły (przytulanie, całowanie, trzymanie się za ręce)” czy „zwracania się pracowników szkoły imieniem preferowanym do osób transpłciowych”. Uczeń pytał też, jak nauczyciele reagują na homofobiczne żarty.
Partnerem akcji ucznia była Kampania Przeciw Homofobii, a patronatem objął ją Rafał Trzaskowski. Okazało się, że tylko mniejszość szkół, bo 42 z nich, zasłużyły na dyplomy równości, które wręczył ich przedstawicielom Trzaskowski. Na czele znalazły się 1. Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jam Sacheba Digvijay Sinhji oraz Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia. Na szarym końcu znalazły się szkoły mające staroświeckich patronów – 4....
[pozostało do przeczytania 77% tekstu]
Dostęp do artykułów: