Oburzająca krzyżówka Piotra Lisiewicza

Unikałem w ostatnich krzyżówkach tematyki koronawirusa, bo nie jest wesoła. Było zamiast niej w dwóch poprzednich o wiośnie, która powinna mu poszkodzić, i o Wielkim Poście, który nam w tym roku odebrano. Tym razem też o samym koronawirusie nie będzie, ale będzie o idiotyzmach opozycji dotyczących koronawirusa, bo sami aż się proszą. I to nie tylko najbardziej widowiskowa Kidawa oraz trzeciorzędny troll Tusk. 

Hasło krzyżówki sprzed tygodnia, mocno dla niej nietypowe, ale i bardzo ważne, to POKUTA. Nagrody za tydzień. Dziś wyróżnienia za krzyżówkę sprzed dwóch tygodni, tę z hasłem BYLE DO WIOSNY. Nagrody główne, czyli płyty z filmem „Ślady stóp”, otrzymują Stanisława Bierówka z Tokarni i Janina Firla z Leszna. Nagrody niespodzianki trafiają do Laury V. Sanchez z Kani, Julii Świder z Chabówki, Anicety Banaszak z Osieka nad Notecią i Przemysława Stawarza z Łodzi. 

Przypominam, że w naszej krzyżówce nagród nie losujemy. Rozwiązanie to hasło krzyżówki (tworzą je litery z kratek oznaczonych cyferkami w prawym dolnym rogu). Oprócz hasła podać trzeba OBOWIĄZKOWO propozycję haseł (wyrazów) do kolejnej krzyżówki wraz z opisem oraz Państwa adres. Ci z Państwa, którzy podadzą prawidłowe hasło krzyżówki i najciekawsze pomysły do krzyżówek kolejnych, mogą wygrać dwie nagrody główne i cztery niespodzianki. Nagrody można więc wygrywać wielokrotnie, decydują nadesłane pomysły. Koniecznie podawajcie nam Państwo swój adres, na który mamy wysłać upominki. 

Przypominam też, że rozwiązania krzyżówki dotrzeć muszą do nas do wtorku na email  krzyzowka@gazetapolska.tv albo listownie na adres „Gazeta Polska”, ul. Filtrowa 63 m. 43, 02-056 Warszawa, z dopiskiem na kopercie „Krzyżówka”
[pozostało do przeczytania -1% tekstu]
Dostęp do artykułów: