Oburzająca krzyżówka Piotra Lisiewicza

Ten numer „Gazety Polskiej” to niezwykle rzadki przypadek, by o tygodniku głośno było – i to również poza Polską – na parę dni przed tym, zanim się ukaże. Tematyka związana z naszą naklejką znajduje odzwierciedlenie także w krzyżówce. Ale jednocześnie coraz bardziej rozkręca się nam nieoficjalna kampania wyborcza, a to jak zawsze kopalnia potencjalnych haseł. Książka „Resortowe dzieci. Biznes” to nagroda główna w dzisiejszej krzyżówce.

Hasło krzyżówki sprzed tygodnia to oczywiście TWÓJ SZWAB, nagrody przyznam za tydzień. Za krzyżówkę w rocznicę bitwy pod Grunwaldem, z hasłem BOGURODZICA, nagrody główne – filiżanki „Gazety Polskiej” – otrzymują Daria Gumna z Wir i Lucjan Baranowicz z Łodzi. Nagrody niespodzianki trafią tym razem do: Macieja Urbaniaka z Nowego Miasta Lubawskiego, Janiny Firli z Leszna, Andrzeja Rączki z Wilkowic i Wacława A. Kolinki z Nidzicy.
Przypominam, że w naszej krzyżówce nagród nie losujemy. Rozwiązanie to hasło krzyżówki (tworzą je litery z kratek oznaczonych cyferkami w prawym dolnym rogu). Oprócz hasła podać trzeba OBOWIĄZKOWO propozycję haseł (wyrazów) do kolejnej krzyżówki wraz z opisem oraz Państwa adres. Ci, którzy podadzą prawidłowe hasło krzyżówki i najciekawsze pomysły do krzyżówek kolejnych, mogą wygrać dwie nagrody główne i cztery niespodzianki. Nagrody można więc wygrywać wielokrotnie, decydują nadesłane pomysły. Koniecznie podawajcie nam Państwo adres, na który mamy wysłać nagrody.
Przypominam też, że rozwiązania krzyżówki muszą do nas dotrzeć do wtorku na e-mail krzyzowka@gazetapolska.tv albo listownie na adres: „Gazeta Polska”, ul. Filtrowa 63 m. 43, 02-056 Warszawa, z dopiskiem na kopercie „Krzyżówka”.
[pozostało do przeczytania -2% tekstu]
Dostęp do artykułów: