Tutaj wpisać: płeć matki

Kapłan, który uważa, że nie ma znaczenia, czy prawo stanowione jest moralne czy nie, ośmiesza się

Polski sąd uznał, że istniały polskie obozy zagłady. Polskie Ministerstwo Oświaty usunęło w 2012 r. ze szkół przedmiot przysposobienie obronne. Za rządów PO–PSL zredukowano drastycznie liczebność polskiej armii. Liczba podsłuchów zaś idzie w miliony. Rząd właśnie zastanawia się nad tym, by i Straż Graniczna mogła inwigilować polskich obywateli. Sąd Najwyższy za to uznał, że Biblię można drzeć i krzyczeć: Żryjcie to gówno. 
Nienawidzę demokracji, bo demokracja to większość, a większość to idioci. Kiedyś był to i mój pogląd na ludzkość. Założyłem sobie konto na twitterze i po 15 latach wróciłem do tego przekonania. Czym innym jest bowiem wiedzieć, że większość to debile, a czym innym czytać setki debilnych myśli dziennie. Jakaś pani na przykład uważa, że obozy koncentracyjne są polskie z geograficznego powodu. Oraz że powinniśmy nie dochodzić prawdy w sądach, a próbować o nieużywanie tych oszczerczych zwrotów Niemców jedynie prosić. Idąc jej tokiem myślenia, z geograficznego punktu widzenia Polak, który pojechał na zakupy do Berlina, jest Niemcem. Więcej, bomby spadające na Drezno też były niemieckie. Wyobrażacie sobie państwo te tytuły? Niemieckie bomby zrównały z ziemią kolejne niemieckie miasto. Cóż, gdyby gamoń wiedział, że jest gamoniem, nie byłby nim.
Ktoś zauważył słusznie, że III RP miała większy szacunek dla Jaruzelskiego niż dla Lecha Kaczyńskiego. A ja zastanawiam się w tym kontekście, czy dzisiejszy totalny brak zaufania PO do Moskwy obejmuje też kremlowskie wyjaśnienia w sprawie tragedii smoleńskiej. Nawet jedynie z czysto logicznego punktu widzenia utrzymywanie, że Smoleńsk jest jedyną sprawą, w której Rosjanie nie kłamali, jest żenująco głupie. Rosyjskiej władzy zależy, by smoleńska tragedia dzieliła śmiertelnie Polaków. A głupi Tusk, dając się wciągnąć w tę grę, wydał na siebie wyrok historycznej infamii. W ogóle...
[pozostało do przeczytania 45% tekstu]
Dostęp do artykułów: