20 lutego 2013

Cały komizm sytuacyjny z wawelskim rycerzem polega na tym, że wszyscy uważają go za pracownika Wawelu – bo takowi też chodzą w zabytkowych strojach. A tu nagle domniemany pracownik wygłasza treści niecenzuralne. Grożą mu skargą do zarządców Wawelu, a ten śmieje się im w twarz Bo on jest przebieraniec prywatny, co nadzianych turystów zagranicznych z aparatami fotograficznymi na kasę naciąga, niczym niedźwiedź na Krupówkach. Co, zabronią mu? Ma prawo stać przed Wawelem, jak każdy obywatel. No i takiej fantazji nam w tym smutnym, nadętym, lizusowskim, postkomunistycznym kraiku trzeba. W II RP była na porządku dziennym.

Jolanta Kwaśniewska zaatakowała na portalu Gazeta.pl Jakuba Śpiewaka, tego od fundacji KidProtect.pl, co to jej kasę wydawał na luksusową odzież, biżuterię, zegarki, perfumy i wakacje w Turcji (ale nie na bezy). Według „Wprost” wydał na wszystko prawie 200 tys. zł. „Dla mnie jego tłumaczenie jest śmieszne” – surowo wypowiedziała się Kwaśniewska. Uwaga: to ta sama pani, co to jej mąż zataił niegdyś w poselskiej deklaracji majątkowej posiadanie przez nią 31 tys. 332 akcji towarzystwa „Polisa”. Mąż, jak mąż, ale sama Kwaśniewska jest kryształowo uczciwa. Jak kupowała niegdyś za 23 tys. futerko z łasic i soboli z koronką wycinaną laserowo ze skórki źrebiąt, to za własną krwawicę. Co rzecz jasna nie miało nic wspólnego ani z jej wcześniejszą działalnością w peerelowskiej młodzieżówce studenckiej, ani z małżeństwem z komunistycznym aparatczykiem. Każda polska pracownica fizyczna mogłaby tak samo, gdyby była równie ładna, zdolna i przedsiębiorcza.

Siwiec włada męskimi umysłami. Tyle że Natalia, ale w sumie imię mało ważne. W zeszłym tygodniu pisałem, że promowanie celebrytki ma wykreować na powrót nazwisko Marka Siwca. I co? Magazyn CKM, jeden z tych, co tam głównie baby i to głównie gołe, ogłosił właśnie wyniki plebiscytu na „Władczynię męskich umysłów”. Wygrał (a) Siwiec. Trzecie miejsce w rankingu zajęła najpulchniejsza z Grycanek,...
[pozostało do przeczytania 57% tekstu]
Dostęp do artykułów: