12 grudnia 2012

Tak poza wszystkim, to byłem przez kilkanaście lat organizatorem Zlotów Młodzieży Prawicowej, w skrócie – zamierzonym i przez niżej podpisanego w wieku lat 22 wymyślonym – „ZMP”. Przez te zloty przewinęły się niemal wszystkie liczące się postacie ówczesnego obozu niepodległościowego. W letnie noce za kołnierz tam nie wylewano. Szczerze powiedziawszy zdegenerowany Woodstock – tego pachołka systemu Owsiaka – to była przy nas pogadanka abstynentów. Potem część z uczestników owych zlotów sprzedała się postsowieckiej oligarchii, jak – nie przymierzając – jakiś Szczęsny-Potocki. Życzę, niech owym szmatom ziemia lekką będzie. Dzisiaj działają w PO. Niektórzy są ministrami (najważniejszymi) i posłami. No więc wraz z kolegami organizującymi owe zloty, chcąc nie chcąc, staliśmy się właścicielami kolekcji zdjęć, która mogłaby wstrząsnąć III RP. A w szczególności jej tabloidami. Nie wstrząsną, bo my akurat mamy swój pijacki honor. Wy nie macie, sprzedajne sowieckie łajzy.

Portal Gazeta.pl zaprezentował filmik przedstawiający sylwetkę Jana Kulczyka. Lektor mówi: „Jeszcze w latach 80. stworzył wraz z ojcem w Kornikach pod Poznaniem polonijną firmę Kulczykpol”. Cóż za karygodne braki w znajomości Żywotów Świętych Pańskich III RP! Po pierwsze, to nie Kulczykpol, tylko Interkulpol. Po drugie – nie w Kornikach, ino w Komornikach. Jak się doktor Jan zeźli, parobasy, na taką waszą niedokładność, to wytoczy wam proces, a po wygranej naśle na was kornika. Znaczy, tfu, komornika. Też szkodnik, ale bardziej żarłoczny.

Wedle prokuratora Szeląga czujniki urządzenia, które wykryło w Tu-154 materiały wybuchowe, reagują również na piankę do golenia, perfumy czy pastę do butów. Jeśli Szeląg przetestował sprzęt na własnym obuwiu oraz piance, aż strach się do niego zbliżać. Jego nerwowość i wybuchowy temperament – nakazujący uciekać przed niewygodnymi pytaniami – nikogo nie mogą w tej sytuacji dziwić. Facet od lat żyje na minie. Oraz TNT, czyli w skrócie: To Nie Trotyl....
[pozostało do przeczytania 54% tekstu]
Dostęp do artykułów: