Oburzająca krzyżówka Piotra Lisiewicza

Dziś trochę o Niemcach, coś tam o gejach, no i oczywiście o piłkarzach, czyli bieżąca mieszanka. Nagrodą główną jest płyta z filmem „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” w reżyserii Denisa Delicia z Maciejem Zakościelnym w roli pilota.

Hasło sprzed tygodnia to ZNP DO POPRAWCZAKA, nagrody za tydzień. Za krzyżówkę sprzed dwóch tygodni z hasłem o podobnej tematyce, brzmiącym RÓZGI DLA ZNP, nagrodę główną – książkę „Niepodległość ma jeden kształt”, czyli zbiór tekstów dedykowanych Antoniemu Macierewiczowi z okazji 70. urodzin – otrzymują Tadeusz Rudzki z Poznania i Marek Olszewski z Bodzanowa. Nagrody niespodzianki trafiają do Przemysława Stawarza z Łodzi, Wojciecha Wójcika z Kędzierzyna-Koźla, Grażyny Koczergi ze Słupska oraz Eugeniusza Grześkowiaka z Poznania.

Przypominam, że w naszej krzyżówce nagród NIE LOSUJEMY. Rozwiązanie to hasło krzyżówki (tworzą je litery z kratek oznaczonych cyferkami w prawym dolnym rogu). Oprócz hasła podać trzeba OBOWIĄZKOWO propozycję haseł (wyrazów) do kolejnej krzyżówki wraz z opisem. Uwaga: ostatnio większe zapotrzebowanie jest na poszczególne wyrazy w krzyżówce niż na hasło główne. Ci, którzy podadzą prawidłowe hasło krzyżówki i najciekawsze pomysły do krzyżówek kolejnych, mogą wygrać dwie nagrody główne i cztery niespodzianki. Nagrody można więc wygrywać wielokrotnie, decydują nadesłane pomysły. Koniecznie podawajcie nam Państwo swój adres, na który mamy wysłać upominki.

Przypominam, że rozwiązania krzyżówki dotrzeć muszą do nas do wtorku na e-mail krzyzowka@gazetapolska.tv albo listownie na adres „Gazeta Polska” ul. Filtrowa 63 m. 43, 02-056 Warszawa, z dopiskiem na kopercie „Krzyżówka”.
 
[pozostało do przeczytania -2% tekstu]
Dostęp do artykułów: