Dwa dni o roli Polski w Europie i świecie. Kolejna edycja jednego z najważniejszych wydarzeń ekonomiczno-gospodarczych w Polsce

W tym roku przypada jubileuszowa edycja Welconomy Forum in Toruń. Wydarzenie to każdego roku gromadzi tysiące uczestników i jest okazją do spotkań przedstawicieli świata polityki, biznesu i nauki.

Tematem przewodnim tegorocznego Welconomy jest sytuacja gospodarcza Polski na tle Unii Europejskiej i świata. Od debaty na ten właśnie temat rozpocznie się 12 marca w Centrum Kulturalno-Kongresowym „Jordanki" jubileuszowe, XXV Forum.

Wiele spojrzeń na gospodarkę i społeczeństwo
Przez kilka dni Toruń znajdzie się w centrum zainteresowania polskich mediów. Od wielu lat podczas toruńskich konferencji wypowiadają się bowiem znani eksperci, politycy, przedstawiciele biznesu i nauki. Omawiają różnorodne punkty widzenia na zagadnienia związane z innowacją, integracją europejską oraz umacnianiem pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Jacek Janiszewski, przewodniczący Rady Programowej Stowarzyszenia „Integracja i Współpraca” organizującej toruńskie Forum podkreśla, że w tym roku uczestnicy będą nie tylko podsumowywać najważniejsze wydarzenia 2017 r. Ocenią też zmiany gospodarcze w Polsce w kontekście 100-lecia polskiej niepodległości. Rozmowy będą ujęte w niemal 40 paneli dyskusyjnych o tematyce ekonomicznej i społecznej. Różnorodność podejmowanych tematów sprawia, że każdy uczestnik znajdzie dla siebie interesujące zagadnienia.

Nowe nagrody na jubileusz Welconomy
Toruńskie przedsięwzięcie ma swoją wieloletnią tradycję i znajduje się wśród najważniejszych wydarzeń ekonomiczno-gospodarczych w Polsce. Konferencja daje możliwość uczestnictwa w ważnych i merytorycznych dyskusjach oraz nawiązywania partnerskich kontaktów biznesowych. W tym roku na Forum odbędą się nie tylko ważne debaty, ale zostaną też wręczone specjalne nagrody osobom zasłużonym dla gospodarki. Organizator Forum, czyli stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”, po raz pierwszy przyzna nagrodę Szmaragdu Welconomy. Trafi...
[pozostało do przeczytania 58% tekstu]
Dostęp do artykułów: