20 stycznia 2016

Poznańska policja, a konkretnie jej Wydział Dochodzeniowo Śledczy, przeprowadziła skomplikowane śledztwo, mające ustalić, gdzie położone jest miasto Lubin. I ustaliła ponad wszelką wątpliwość, że na… Podbeskidziu. Tym odkryciem postanowiła podzielić się z Radosławem Majchrzakiem, prezesem Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań, informując go na piśmie, że prowadzi dochodzenie w sprawie odpalenia rac w czasie meczu „pomiędzy KKS Lech Poznań a Podbeskidziem Lubin”. Radzę detektywom z poznańskiej policji, by przyjrzeli się też uważnie przestępczej działalności kibiców Wisły Wrocław, Odry Warszawa, Floty Zakopane, Górnika Suwałki oraz Zagłębia Gdańsk. To najbardziej topowe chuligańskie bojówki!

„Przebierał się za penisa, jest szefem w TVP” – tak artykuł na temat nowego szefa publicystyki w TVP Info Michała Rachonia zatytułował „Fakt”. Dodajmy, że Michał za przebrał się za penisa z napisem „Putin” w 2009 r., niosąc na ramionach siostrę jednego z popularnych dziś polskich politologów. Późniejsze działania Putina potwierdziły, iż diagnoza sformułowana przez redaktora Rachonia była nad wyraz trafna. Znalazła też oddźwięk międzynarodowy w pieśni śpiewanej przez ukraińskich kibiców zatytułowanej „Putin chujło”. 

„Fakt” przy okazji artykułu o Michale Rachoniu zamieścił na swoim portalu sondę z cyklu „Waszym zdaniem” z pytaniem: „Czy przebrałbyś się za męski członek?”. Jak się okazało, aż 17 proc. spośród gospodyń domowych oraz robotników relaksujących się przy lekturze „Faktu” odpowiedziało na pytanie pozytywnie. Zważywszy, iż średnia sprzedaż tabloidu to 300 tys. egzemplarzy, oznacza to, że Rachoń wystawić może armię około 51 tys. swoich zwolenników w odpowiednich strojach. Przerażony tym faktem Putin planuje ponoć w odwecie przebrać się za członka z napisem „Rachoń”.

A propos niemieckich mediów to portal kibiców Śląska Wrocław FanŚląsk.com wypowiedział się w kwestii „Gazety Wrocławskiej”, należącej do koncernu Polska Press...
[pozostało do przeczytania 69% tekstu]
Dostęp do artykułów: