1 lipca 2015

Minęło już kilkanaście dni od rozpoczęcia objazdu Polski przez Szydłobus, a Tomasz Lis coś słabo na ową akcję reaguje. Nie zauważyliśmy bowiem z jego strony jakichkolwiek prób zdemaskowania żydowskich korzeni Beaty Szydło lub jej męża. Lisowi poddajemy pod rozwagę trop: niemała część Żydów przyjmowała nazwiska pospolite, w tym także pochodzące od nazw przedmiotów codziennego użytku. Igła, Nitka, Szydło – same Żydy! Poza tym mąż kandydatki Edward Szydło pracuje w szkole handlowej, a handel, no wiadomo, ten tego, kto tym kręci… Być może konsultacje Lisa z ekspertem takim jak Leszek Bubel spowodowałyby, że śledztwo ruszy wreszcie z kopyta?

Paweł Kukiz zapowiedział, że zaprosi na swoje listy wyborcze Magdalenę Ogórek, Janusza Korwin-Mikkego oraz Grzegorza Brauna. To ja jeszcze proponuję zaprosić do Komitetu Honorowego ojca Tadeusza Rydzyka oraz Jerzego Urbana. Won ze starymi partiami, dla których polityka to tylko marketingowa ściema! Niech żyje autentyczność, ideowość, zmiana i nowa jakość!
No i zaczęło się! Mamy prezydenta elekta z Krakowa, a i panią premier z Małopolski będziemy mieć, jak wszystko wskazuje, na jesieni. Od początku wiedziałem, że krakusy będą miały przerąbane z tego powodu, ale nawet moja bogata wyobraźnia nie przewidziała, że atak będzie aż tak ostry. 1 i 2 lipca około 40 tysiącom mieszkańców Krakowa odcięta ma być woda. Niby tylko na dwa dni i z powodu rzekomego „remontu magistrali wodociągowej”, ale kto zna metody bolszewików, ten wie, że oni nigdy niczego nie rabują, tylko pożyczają na chwilkę, a potem jakoś zapominają oddać.
Jak podała PAP, rząd Norwegii zaproponował, by dzieciom już w wieku 7 lat wolno było, przy wsparciu rodziców, zmienić płeć prawną. Według ministra zdrowia Benta Hoie obecne przepisy w tym zakresie „nie zmieniły się od prawie 60 lat” i są dziś nie do przyjęcia. Rząd zaproponował też, by osoby w wieku 16 lat mogły same decydować, czy są płci męskiej, czy żeńskiej. Decyzję podejmowałyby...
[pozostało do przeczytania 69% tekstu]
Dostęp do artykułów: