28 listopada 2012

Prokurator Mariusz Krasoń oświadczył, że u grupy doktora Brunona K. „w wyniku przeszukań odnaleziono materiały wybuchowe takie jak: heksogen, pentryt, trotyl...”. Trotyl?! Wiadomo, wszystkie świry o nim gadają. Z pewnością go nie było! I do tego był z II wojny światowej! I przywieźli go żołnierze z Afganistanu! A tak w ogóle półroczne badania, konieczne by ustalić co to za substancja wysokoenergetyczna, to gdzie? Co do heksogenu, to też trzeba być ostrożnym. Milicja w Riazaniu twierdziła w 1999 r., że odnalazła tę substancję w piwnicy bloku mieszkalnego. Jak się okazało, iż podłożyli ją funkcjonariusze FSB w ramach ćwiczeń, to zaraz przebadano ją w centralnym laboratorium FSB. Wiarygodnym prawie tak samo jak Tatiana Anodina. I wyszła na jaw prawda: był to cukier. Więc wy też z pewnością odnaleźliście cukier, prokuratorze Krasoń. I czego mi tu podpalacie Polskę?

Jerzy Urban dla TVP Info: „Gdy Roman Giertych idzie obok prezydenta, to oznacza, iż już wrócił do polityki. On ma tzw. gębę, bo był już szefem Młodzieży Wszechpolskiej. I chce się tej gęby pozbyć. Bardzo dobrze, bo to zdolny, młody człowiek”. Pora zapytać Urbana, czy Giertych to także dobry katolik. Jak potwierdzi, znaczy, że można na Giertycha zagłosować. Klaka swoich to nic szczególnego. Ale skoro nawet przeciwnik polityczny dostrzega jego religijność, to znaczy, że facet naprawdę musi być OK.

„Sieg heil”, „Heil Hitler”, „Śmierć garbatym nosom”, „Jude raus”, „Polska dla Polaków” – to wielki wstyd, że w Polsce ukazuje się wysokonakładowy dziennik, w którym pojawiały się takie hasła. Jaki to dziennik? Ano „Gazeta Wyborcza”. Sam widziałem! Zaraz zaprotestują jej redaktorzy: że owszem, hasła pojawiały się, ale liczy się kontekst, a oni właśnie je potępiali... A mnie kontekst obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. Zachowuję się absurdalnie? Tylko biorę z was przykład. Czytam w tytule newsa na waszym portalu, że bloger Artur Nicpoń, zawieszony członek PiS, pisał „Żydzi wyp...ć”. W...
[pozostało do przeczytania 51% tekstu]
Dostęp do artykułów: