Cykl edukacyjny „Finanse na co dzień”

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 4. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W tym odcinku piszemy, jak działa Program Budowania Kapitału, dzięki któremu można odkładać pieniądze zarówno na wakacje czy samochód, jak i na przyszłość – np. emeryturę. Informujemy również o zaletach Pakietu Emerytalny PKO TFI (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego + Indywidualne Konto Emerytalne), będącego kompleksowym, długoterminowym programem emerytalnym, przygotowanym specjalnie z myślą o zabezpieczeniu naszej przyszłości.   
Więcej informacji już w piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” w materiale pt. „Oszczędzaj na swoją przyszłość”
Polecamy!


Kto może zostać uczestnikiem programu PBK?
Każdy lokata skierowana jest do osób w wieku od 18 lat, wysokość comiesięcznych wpłat zależy od nas – wybieramy kwotę między 100 zł a 1000 zł. Lokata zakładana jest na 5 lat. Jej oprocentowanie w skali roku uzależnione od stawki referencyjnej WIBOR 3M, zmienne, co 3 miesiące oszczędzania względem daty otwarcia lokaty i wyliczane według wzoru: WIBOR 3M pomniejszony o 0,50 proc.
Cel , na jaki oszczędzamy, zależy wyłącznie od nas!

 
Partnerem wydania cyklu „Finanse na co dzień” jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"