Przegrała konkurs, została szefem urzędu ścigającego mafie śmieciowe
Na fotel zastępcy Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu została powołana przez wojewodę dolnośląskiego osoba, która przegrała konkurs na to stanowisko. Niespełna miesiąc później...
