Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zawsze w zasięgu - czwartkowe audycje Radia Adam's dla Polonii

radioadamschicago.com
radioadamschicago.com

Już 26 października 2023 roku, na antenie RADIA ADAM'S WNWI 1080 AM w Chicago o godz. 5:00 po południu czasu UTC-5 odbędzie się kolejna audycja z cyklu Zawsze w zasięgu - czwartkowe audycje Radia Adam's dla Polonii. Tematem audycji będzie: Praca Społeczna na Rzecz Polonii na Emigracji: Wyraz Patriotyzmu i Wspieranie Obywateli Poza Granicami, a gościem specjalnym audycji będzie Mark Dobrzycki.

Zawsze w zasięgu - Czwartkowe audycje Radia Adam’s dla Polonii to cykl audycji radiowych dotyczący wszelkich aspektów związanych z wyjazdem i pobytem Polaków za granicą oraz powrotem do kraju. Tematy poruszane w ramach audycji będą związane głównie z emigracją i problemami z nią związanymi. Uwzględniono również szerszy zakres zagadnień, takich jak patriotyzm XXI wieku, sytuacja społeczno-gospodarcza Polski na tle Europy i świata, postęp społeczny w kontekście tradycji chrześcijańskich i rodzinnych. Nie zabraknie również bieżących tematów związanych m.in. z ekologią i kulturą.

Projekt ma stanowić kompendium praktycznej wiedzy o imigracyjnej rzeczywistości, zwłaszcza w odniesieniu do kraju pochodzenia. Informacyjno-publicystyczny cykl audycji radiowych na ten temat odpowiada na olbrzymie zapotrzebowanie odbiorców, nie tylko wśród słuchaczy radia w USA, ale także wśród międzynarodowych społeczności polonijnych docierających do nas za pośrednictwem mediów społecznościowych". - wyjaśnia Alicja Budzik, menedżer generalna "Radia Adam's".

Czwartkowe audycje Radia Adam's dla Polonii nadawane będą 2 razy w miesiącu przez kolejne 13 miesięcy o godzinie 5:00 po południu czasu UTC -5, ze stacji WNWI 1080 AM w Chicago, a następnie bezpośrednio po emisji, kontynuowane podczas transmisji na żywo na Facebooku. Zainteresowani będą mogli dołączyć do audycji przez link: https://radioadamschicago.com/czwartkowe-audycje-radiowe/

Zawsze w zasięgu - czwartkowe audycje Radia Adam's dla Polonii

Projekt Zawsze w zasięgu - czwartkowe audycje Radia Adam's ma na celu zapewnić społeczności polonijnej dostęp do wartościowych audycji radiowych poruszających tematy związane z problemami emigarcyjnymi życia codziennego. Audycje realizowane są przez Radio Adam’s i bezpośrednio skierowane są do Polaków i Polonii z Chicago i okolic.

www.radioadamschicago.com