Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Spełnij świąteczne marzenia z pożyczką od Pekao

mat. pras.
mat. pras.

Przygotowania do świąt często wiążą się z większą ilość zadań i większymi wydatkami. Jeśli nasze plany przekraczają domowy budżet, z pomocą przychodzi pożyczka gotówkowa od Banku Pekao S.A. RRSO 12,04%.

Nie zawsze można oszacować koszty związane z organizacją świąt. W grudniu, wiele osób decyduje się również na świąteczny wyjazd i zmianę otoczenia. Zdarza się, że domowy budżet nie podoła wyzwaniom i zmuszeni jesteśmy zorganizować dodatkowe pieniądze. W takiej sytuacji można skorzystać z pożyczki gotówkowej. Nie powinniśmy jednak ulegać presji, zaciągając ją  w przypadkowych miejscach. Liczy się dobra (korzystna dla naszego portfela) oferta, czas i solidny partner. Pożyczka gotówkowa od Banku Pekao S.A.  spełni te oczekiwania i pozwoli na realizację świątecznych planów. 

– Aby wesprzeć klientów w spełnianiu świątecznych marzeń, Bank Pekao proponuje pożyczkę na atrakcyjnych warunkach – bez prowizji i z RSSO 12.04 proc. – podkreśla Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą ubiegać się o kwotę pożyczki od 1000 zł do nawet 250 tys. zł na okres 24 miesięcy. Jeśli wniosek zostanie złożony do końca grudnia, klient nie zapłaci prowizji, a RRSO wyniesie 12,04 proc. Dodatkowym atutem oferty jest fakt, że pożyczkę można otrzymać szybko i wygodnie. 

Klienci banku mogą złożyć wniosek na kilka sposobów: w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji mobilnej PeoPay, zadzwonić na infolinię lub do oddziału. Aby skorzystać z oferty w bankowości elektronicznej, we wniosku trzeba wpisać kod promocyjny TVratka. Po pozytywnej decyzji kredytowej umowę pożyczki można zaakceptować w serwisie internetowym Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay.

W przypadku nowych klientów wniosek należy złożyć przez stronę internetową, a następnie zweryfikować swoją tożsamość na podstawie zdjęcia twarzy i danych z dowodu. Jeśli kwota pożyczki nie przekroczy 7 tys. zł, można uzyskać ją całkowicie online. W przypadku wyższej kwoty umowę podpisuje się w dowolnie wybranym oddziale banku.

Ze szczegółowymi informacjami na temat świątecznej pożyczki gotówkowej można się zapoznać na stronie Banku Pekao S.A. https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/pozyczanie-gotowki/pozyczka-na-dowolny-cel.html

Wyjaśniamy, że RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04 proc. przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,45 proc. w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł, 24 rata wyrównująca 109,56 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego według stanu na 18 lipca 2023 r. Oferta dla osób, które w okresie obowiązywania oferty złożą kompletny wniosek o udzielenie pożyczki lub wyślą formularz kontaktowy.

Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań w innych bankach, wyjątkiem spłaty posiadanych pożyczek lub kredytów w Banku Pekao S.A. Kwota pożyczki obejmuje wartości od 1000 zł do 250 tys. zł, a okres kredytowania 24 miesiące.

Oferta ważna do 31 grudnia 2023 r. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.