Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nagrody Bukmacherskie 2022 – Lista nominowanych do nagród Legalnych Bukmacherów

mat. pras.
mat. pras.

W tym roku po raz piąty, “Legalni Bukmacherzy” uhonorują najlepsze legalne firmy przyjmujące zakłady sportowe w Polsce. Podobnie jak poprzednio, statuetki zostaną przyznane w 15 kategoriach. Uroczysta gala odbędzie się 31 stycznia w Warszawie. Najwięcej nominacji uzyskali STS, Fortuna i Superbet.

Nagrody Bukmacherskie to wydarzenie, które już od 5 lat organizowane jest przez zespół specjalistów z branży. Eksperci analizują działania firm bukmacherskich w różnych dziedzinach. W tym roku wyróżniono 11 podmiotów. Najwięcej nominacji, bo aż dziewięć, do Nagród Bukmacherskich uzyskał bukmacher STS. O jedną mniej zdobyła Fortuna. Trzeci na liście jest Superbet z siedmioma nominacjami. Poniżej przedstawiamy liczbę nominacji oraz kategorie, w jakich rywalizują poszczególni bukmacherzy. Pełna argumentacja dostępna jest  na stronie Nagród Bukmacherskich, gdzie można także oddać głos w kategorii “Nagroda Użytkowników”.

Jak można zauważyć powyżej, w jednej z wymienionych kategorii biorą udział wszyscy bukmacherzy. Organizatorzy oddali głos Internautom udostępniając im możliwość głosowania online w kategorii NAGRODA UŻYTKOWNIKÓW. Na dedykowanej stronie Nagród Bukmacherskich 2022 można oddawać głosy na swojego ulubionego bukmachera.