Cegiełka na wolne media

Dzisiaj ponad połowa Polaków w kraju ma swobodny dostęp do TV Republika. Jesteśmy w największych kablówkach i na Cyfrowym Polsacie. Wolę setek tysięcy widzów zlekceważyła tylko jedna duża firma – Multimedia. O jej niesłychanej decyzji będziemy w najbliższym czasie informowali. Nie mamy możliwości pojawienia się na cyfrowym multipleksie, więc wszędzie tam, gdzie telewizja jest niedostępna, trzeba korzystać z internetu.

Wielu Polaków, mimo że ma dostęp do Republiki w kablówce lub na satelicie, wykupuje nasze karty. Dzięki nim mogą nas odbierać w komputerze, na tablecie, a nawet w komórce. Korzystamy z technologii XXI wieku i dajemy możliwość oglądania naszej telewizji na tych urządzeniach, które noszą Państwo na co dzień przy sobie. Ci, którzy z tego skorzystali, wiedzą, że jest to nie tylko łatwe, lecz także bardzo wygodne i wyjątkowo tanie.
Od momentu pojawienia się naszej inicjatywy obiecywaliśmy Państwu stworzenie telewizji za 5 zł miesięcznie. Zakup pierwszej karty był droższy, ale pozwolił nam sfinansować rozruch Republiki. Dzisiaj chcemy, żeby każdy z Państwa miał możliwość odbioru naszej TV w obiecanej cenie. Zakup nowej karty i jej przedłużenie będzie teraz kosztowało 60 zł rocznie, czyli 5 zł za miesiąc (przy zakupie nowej karty trzeba jeszcze doliczyć koszty przesyłki). Większość operatorów żąda od Państwa więcej pieniędzy – poza Toyą w Łodzi i Ineą w Poznaniu. Klienci tamtejszych kablówek też mogą zamówić naszą telewizję za 5 zł miesięcznie. Kablówki,  które żądają więcej, wcale nam więcej nie płacą. Nie mają po prostu możliwości technicznych pobierania pieniędzy tylko za jeden kanał – Państwa opłaty trafiają do kilkudziesięciu stacji i są dzielone według woli operatora. Tak więc najlepszym sposobem wsparcia nas, poza Łodzią i Poznaniem, jest właśnie zakup kart w internecie.
Karta daje wiele przywilejów, np. zniżkę na zakup naszych mediów w wersji elektronicznej czy możliwość tańszego zakupu książek i płyt w...
[pozostało do przeczytania 31% tekstu]
Dostęp do artykułów: