Sakiewicz jedzie do USA

Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz spotka się jeszcze we wrześniu z czytelnikami w Stanach Zjednoczonych. – Chcę podziękować środowiskom polonijnym w Stanach za ich patriotyczną postawę – mówi.
 
20 września redaktor Sakiewicz przybędzie do Nowego Jorku. Tam o godz. 19 (czas amerykański) spotka się z sympatykami „GP” w siedzibie Polskiej Fundacji Kulturalnej (177 Broadway, Clark, NJ, Kongres Polonii Amerykańskiej O/New Jersey). Dzień później naczelny „GP” pojawi się na spotkaniu zorganizowanym przez klub „GP” w Filadelfii (godz. 18, Dom Polski 9150, Academy Road). Odbędzie się tam promocja książki „Partyzant wolnego słowa”, a uświetni ją wystawa o charakterze patriotycznym i występ zespołu PKM.
 
22 września redaktor Sakiewicz ponownie spotka się z nowojorczykami (godz. 17, Audytorium Katolickiej Akademii św. Stanisława Kostki, 12 Newel Street, Greenpoint). Naczelny „GP” odwiedzi też Chicago. 28 września o godz. 20 w kaplicy przy Szkole św. Ferdynanda (3131 N. Mason Ave) będzie odpowiadał na pytania czytelników. Przed spotkaniem o godz. 18.30 odbędzie się comiesięczna Krucjata Różańcowa za Polskę.
 
Następnego dnia redaktor Sakiewicz spotka się z czytelnikami o godz. 17 w sali parafialnej w kościele św. Trójcy przy 1118 N. Noble St.
 
– Ta wizyta będzie moim pierwszym spotkaniem z czytelnikami ze Stanów Zjednoczonych. Środowisko polskie w USA od zawsze stanowiło przykład postawy patriotycznej i intensywnie wspierało wszystkie nasze inicjatywy – tłumaczy naczelny „GP”. – Dlatego chcę im podziękować. Mam także nadzieję, że uda mi się dotrzeć do nowych czytelników – dodaje.
[pozostało do przeczytania -0% tekstu]
Dostęp do artykułów: