Podaj rękę lemingowi

Strefa Wolnego Słowa (m.in. „Gazeta Polska”, „Codzienna”, „Nowe Państwo”, Niezalezna.pl) rozpoczyna akcję mającą otworzyć lemingom dostęp do niezależnych mediów.
 
Polacy, którzy dali się wciągnąć w nagonkę antypisowską, coraz częściej zdają sobie sprawę, że zostali oszukani przez Donalda Tuska i jego ekipę. Do osób zwanych potocznie lemingami warto jednak wyciągnąć rękę i pomóc im w zrozumieniu mechanizmów manipulacji, jakiej zostali poddani. Strefa Wolnego Słowa rozpoczyna akcję, która ma przekonać nieprzekonanych.
 
Znasz leminga, który uświadomił sobie, że został nabrany? Uważasz, że ukrywane przez mainstreamowe media fakty dotyczące katastrofalnych efektów obecnych rządów mogą trafić do osoby, która jeszcze kilka lat temu wierzyła w zapewnienia o zielonej wyspie i „rządach miłości”? Do takich oszukanych i zmanipulowanych Polaków warto wyciągnąć rękę i pomóc im w dotarciu do skrywanych przed nimi informacji. Informujmy takie osoby o TV Republika, podsyłajmy linki z artykułami znajdującymi się na portalu Niezalezna.pl, kupujmy dwa egzemplarze „Gazety Polskiej” lub „Gazety Polskiej Codziennie”. Jeden z nich zostawmy w miejscu publicznym lub dajmy znajomym, którzy są rozczarowani rządami PO. Przekonajmy nieprzekonanych.
[pozostało do przeczytania 1% tekstu]
Dostęp do artykułów: