Cykl edukacyjny „Finanse na co dzień”

W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” 26. odsłona cyklu, dotycząca oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W tym odcinku wyjaśniamy, jak działa kantor internetowy, dzięki któremu można wymieniać waluty szybko i bez dodatkowych kosztów, wystarczy założyć rachunek walutowy i aktywować kantor internetowy w iPKO lub IKO.

Opisujemy również kolejną nowość w ofercie PKO BP, jaką jest karta wielowalutowa. Od czerwca każda karta debetowa do konta prowadzonego w PLN posiada jednocześnie funkcję wielowalutową, dostępną po podpięciu pod kartę rachunku walutowego. Posiadacz karty dzięki takiemu rozwiązaniu nie ponosi kosztów przewalutowania transakcji.

Szerzej o nowych narzędziach w ofercie Banku piszemy w piątkowej „Gazecie Polskiej Codziennie” w artykule „Wakacyjne nowości ”
Polecamy!

Kantor wymiany walut w PKO Banku Polskim
Działa już przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu zarówno w serwisie transakcyjnym iPKO, jak i w aplikacji mobilnej IKO. – W ciągu pół roku do kantoru internetowego PKO Banku Polskiego zalogowało się 35 tys. klientów, którzy dokonali łącznie już ponad 100 tys. transakcji walutowych, najczęściej w euro, dolarach, koronach norweskich i frankach szwajcarskich. Z myślą o wakacyjnych potrzebach klientów rozszerzyliśmy od teraz godziny działania kantoru w iPKO i można z niego korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – podkreśla Paweł Placzke, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego w PKO Banku Polskim.


 
Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"