Rosja: Horror from real Mordor

Wiadomości z kraju wiecznej szczęśliwości, czyli cotygodniowy przegląd ciekawostek z Federacji Rosyjskiej. Od Kaliningradu pod chińską granicę. Od Moskwy do wiosek na Przywołżu.Orbitalna misja
NASA powierzyło rosyjskiej korporacji kosmicznej Energia odpowiedzialną misję polegającą na obsłudze i serwisowaniu toalety w amerykańskiej części Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Jeżeli nawet chodzi o to, żeby rosyjscy kosmonauci sprzątali kibel po amerykańskich astronautach, to przecież nic strasznego. Roskosmos w końcu musi za coś sfinansować kolonizację Księżyca i lądowanie na Marsie.

Wąż-pijawka jak sikawka
Refleksem, pomysłowością i odwagą wykazała się ekipa szambiarki z Iwanowa. Widząc płonące auto, dzielni asenizatorzy bez wahania ugasili je zawartością zbiornika swojej (na szczęście pełnej) cysterny. Strażakom pozostało tylko podziękować kolegom. Wdzięczność kierowcy ugaszonego pojazdu też zapewne była bezgraniczna.

Każdy ma jakieś hobby
Zamieszkały w mieście Wołosowo policjant na co dzień dojeżdżał do pracy w Petersburgu, a trudy służby odreagowywał, zbierając pokrywy ze studzienek kanalizacyjnych. Zatrzymali go koledzy z drogówki, gdy bez dokumentów, ale z wyładowaną owymi pokrywami ładą zmierzał w kierunku najbliższego punktu skupu złomu.

Nieziemskie uniesienia
„W Saratowie bezzębna prostytutka wypadła z okna po seksie z emerytem” – donosi portal Region Online. W trakcie intymnego spotkania emerytowi skończyła się w domu wódka, poszedł więc do sklepu po kolejną partię. Gdy wracał, zobaczył nowo poznaną znajomą leżącą pod oknem. Jak dodaje Region Online, denatka wcześniej świadczyła podobne usługi innemu emerytowi i nie miała przednich zębów. „Stróże prawa badają okoliczności sprawy” – pisze portal, nie precyzując, czy chodzi o przyczyny zgonu, czy braku uzębienia.

W szponach sodomii
Emerytka z Kirowa oraz jej dwie koleżanki postanowiły zabawić...
[pozostało do przeczytania 31% tekstu]
Dostęp do artykułów: