Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Specjalny, imieninowy Koncert Jana Pietrzaka pt. „Bar z piosenkami” – w niedzielę 23.06.2024

Foto: Imieniny Pana Janka
Mat. pras.

Towarzystwo Patriotyczne oraz Sklep Gazety Polskiej zapraszają gorąco na trzeci, imieninowy, a zarazem ostatni przed wakacjami koncert Jana Pietrzaka „Bar z piosenkami”, który odbędzie się w czwartą niedziele czerwca (23.06.2024) o godz. 18.00 w warszawskim Dom Kultury WSM Żoliborz, Warszawa ul. Słowackiego 19A.
 

 

 

Jest to wspaniała okazja na spotkanie z weteranem sceny kabaretowej i legendą satyry. Na przybyłych czeka: trochę wesołości, wspomnień, komentarzy spraw bieżących, wspólnych refrenów. W programie utwory z najnowszej płyty Dziękuję Ci Polsko oraz znane i lubiane przeboje z repertuaru artysty.

Jak zwykle, na koncertach Pana Jana, nie zabraknie wspomnień i komentarzy dotyczących spraw bieżących. Przewidziane są rozmowy przy barze i wspólne refreny!

Na miejscu w Sklepie Gazety Polskiej będą do kupienia płyty, książki, koszulki oraz gadżety.

Dla chętnych przewidziany będzie także czas na autografy ! 

Przed i po koncercie istnieje możliwość zakupu na miejscu przekąsek, ciastek lub gorących napojów.
 
Wstęp na wydarzenie jest płatny.
 
Bilety na koncert są dostępne na stronie www.kupbilecik.pl oraz www.bileteria-online.pl, a także stacjonarnie w Warszawie w księgarniach: Książnice ,ul Świętokrzyska 14, PWN przy ul. Krakowskie Przedmieście 62 oraz w sklepach muzycznych Riff: ul. Bokserska 62A oraz Pl. Konstytucji 5.
W przypadku pozostałych, wolnych miejsc, zakup biletów będzie możliwy także przed samym koncertem.

Serdecznie Państwa zapraszamy!!!