Nowinki ekonomiczne

Cały KRS w serwisie on-line

Od marca br. na polskim rynku dostępny jest serwis beckkrs. pl. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszym kraju, obejmujące internetowy dostęp do kompletu informacji o wszystkich podmiotach wpisanych do KRS (niemal 240 tys. spółek), a także publicznie dostępne informacje o podmiotach wpisanych do Rejestru Stowarzyszeń (blisko 100 tys.). Użytkownicy serwisu mają zapewniony dostęp do dokumentów w formie pełnego odpisu z KRS. Mogą oni śledzić m.in. powiązania kapitałowe spółek i członków ich zarządów.

Razem zadbajmy o zdrowie

Sieć handlowa Biedronka poinformowała o rozpoczęciu programu badań profilaktycznych dla swoich pracowników „Razem zadbajmy o zdrowie”. W jego ramach firma zachęca do bezpłatnych badań profilaktycznych: kobiet (mammografia, USG piersi, cytologia) i mężczyzn (badania analityczne, USG, EKG, prostata), prowadząc jednocześnie akcję edukacyjną skierowaną do klientów swoich sklepów.

Mój budżet domowy po kryzysie

Jak zmieniło się życie polskich rodzin pod wpływem ostatniego kryzysu ekonomicznego? Na to pytanie ma odpowiedzieć raport sporządzony po konkursie „Mój budżet domowy po kryzysie” organizowanym m.in. przez portal Radzsobie. pl, KIG, SDP, „Home and Market”, „Gazeta Finansowa” i agencja AM Art Media. W konkursie mogą wziąć udział osoby dorosłe, niezatrudnione w instytucjach współorganizujących konkurs i niebędące zawodowymi dziennikarzami. Prace konkursowe nadsyłać należy na adres info@radzsobie.pl do 15 kwietnia.
[pozostało do przeczytania -5% tekstu]
Dostęp do artykułów: