TV Republika to budowanie wolnej Polski

Z Piotrem Barełkowskim, prezesem telewizji Republika, rozmawia Magdalena Michalska Telewizja Republika na starcie dostępna będzie czterem milionom gospodarstw domowych, a kolejny milion lub dwa osiągniemy w ciągu miesiąca. Mam dobrą wiadomość – odbierający ją w systemie satelitarnym lub kablowym nie będą musieli wnosić żadnych dodatkowych opłat. Zachęcamy natomiast do zakupu dającej wiele przywilejów Karty Klubu Telewizji Republika.
 
Jak odbierać Telewizję Republika?

Od 6 maja będzie to możliwe poprzez platformę cyfrowego Polsatu, w pakiecie familijnym max HD. Dostęp do pakietu mają już ponad dwa miliony abonentów w całej Polsce. Będziemy dostępni także w kilkudziesięciu sieciach kablowych – w Łodzi, Grudziądzu, Poznaniu itd. Nadal prowadzimy negocjacje z UPC i Vectrą. Wydaje nam się, że także z nimi dojdziemy do porozumienia. Można zatem powiedzieć, że startujemy z prawie czterech mln gniazd, czyli gospodarstw domowych, a kolejny milion lub może nawet dwa osiągniemy w kolejnym miesiącu. Będzie nas można oglądać także w internecie. Tu nasz sygnał będzie mógł osiągnąć każdy, kto nabędzie Kartę Klubu Telewizji Republika. Rozpoczynamy właśnie sprzedaż kart. Ich cena to 138 zł. Za tę kwotę nasi abonenci otrzymają roczny dostęp do wszystkich serwisów wideo telewizji Republika w internecie.
 
Co jeszcze daje ta karta?

Umożliwia prenumerowanie ze zniżką „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie”, „Nowego Państwa” i „Do Rzeczy”, zapewnia zniżki w księgarni „Gazety Polskiej” oraz w niektórych restauracjach. Informacje o zniżkach można znaleźć na stronie telewizjarepublika.pl.
 
Czy odbiór w systemie satelitarnym lub kablowym pociąga za sobą dodatkowe opłaty?
[pozostało do przeczytania 70% tekstu]
Dostęp do artykułów:
DRUKUJ
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.